Fazlası Zarar'da bu hafta kim kazandı? 16 Ekim Cuma - Vatan Kocaeli Gazetesi
25 Ekim 2020 Pazar

Fazlası Zarar’da bu hafta kim kazandı? 16 Ekim Cuma


TRT1’in en farklı yarışma programı olan Fazlası Zarar 9 Ekim Cuma saat 14:30’dan itibaren ekranlara geliyor. Birçok kişi tarafından takip edilen ve büyük beğeni toplayan Fazlası Zarar Ezgi Sertel’in sunumu..

TRT1’in en farklı yarışma programı olan Fazlası Zarar 9 Ekim Cuma saat 14:30’dan itibaren ekranlara geliyor. Birçok kişi tarafından takip edilen ve büyük beğeni toplayan Fazlası Zarar Ezgi Sertel’in sunumu ile hafta içi her gün TRT1 ekranlarında yayınlanıyor.

Sevilen Sunucu Ezgi Sertel’in sunacağı “Fazlası Zarar”, hayata bakış açınızı, para harcama şeklinizi ve geleceğinizi değiştirecek. Bu programda, her hafta 5 yarışmacı birbirinin evini geziyor; kim tutumlu, kim savurgan ortaya çıkıyor… Evdeki fazla harcamalar salona geliyor, ev sahibinin tüketim alışkanlıkları göz önüne seriliyor… İhtiyacına göre harcama yapan, ayağını yorganına göre uzatan yarışmacı 10 bin lira büyük ödülün sahibi oluyor…

FAZLASI ZARAR’DA BU HAFTA KİM KAZANDI?

Hafta boyunca yapılan Fazlası Zarar değerlendirmeleri sonrasında Türkan, Selin, Güzin, Aslı ve Aylahan arasından Aslı Hanım büyük ödülün sahibi oldu.

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rıza Akpolat koronavirüse yakalandı

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat koronavirüse yakalandığını açıkladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan CHP’li Rıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir