Evkur En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor! - KPSS Personel - Vatan Kocaeli Gazetesi
31 Ekim 2020 Cumartesi

Evkur En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor! – KPSS Personel


Ülkemizin önemli mağazaları arasında yer alan ve kefilsiz, koşulsuz, şartsız ürün satışları ile karşımıza çıkıyor. Evkur müşteri ilişkilerini yüksek tutarak her yıl büyüme oranını yükseltme yolunda net hedefler belirlemekte ve kadrosunu genişletmektedir. Açık kadroların doldurulması için aralıklarla ilan yayımlamakta olan Evkur yeni ilanlar yayımladı ve yurt geneli personel alımı yapacağını açıkladı.

Hangi Kadrolarda Alım Yapılacak? 

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, E-Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Mağaza Müdür Yardımcısı, Genel Müdür (Finansman A.Ş.), İç Kontrol Uzmanı, E-Ticaret Müdür Yardımcısı, Şoför kadroları için ihtiyaçların bulunduğu şehirler için alımlar yapılacaktır. 

Aranan Şartlar Nelerdir? 

En az lise mezunu, Disiplinli, takım çalışmasına yatkın, İkna ve analiz yeteneğine sahip, Müşteri memnuniyetini önemseyen, Diksiyonu düzgün, enerjisi yüksek, Vardiyaya uyum sağlayabilen şartlar aranmakta olup bu şartlardan dışında farklı pozisyonlarda özel şartlar da aranmaktadır. 

İlan hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için TIKLAYINIZ

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tediye Ödemeleri Kaç Kez, Ne Kadar ve Ne Zaman Ödeniyor? İşçilerin 2020 Yılı İlave Tediye Ek Ödeme Tarihleri?

Tediye kelime olarak ek ödeme ya da ikramiye anlamı taşıyor. Devlete ait olan şirket ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.