Esra Erol'da Vicdansız Anne Olmaz Olsun Dedirtti! - Vatan Kocaeli Gazetesi
25 Kasım 2020 Çarşamba

Esra Erol’da Vicdansız Anne Olmaz Olsun Dedirtti!9 aylıkken annesi tarafından terk edilen Utku, annesini bulmak için Esra Erol’a katıldı. Ancak anne Fikriye Ankut “Ben kendi düzenimi kurdum” diyerek, 18 yaşındaki oğlu Utku Ercan’ın yüzünü bile görmek istemediğini söyledi” dedi

Esra Erol’un programında yaşanan hayat hikâyeleri izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Esra Erol’un programına 9 yaşında annesi Fikriye Ankut tarafından terk edilen Utku katıldı ve izleyicileri gözyaşlarına boğdu.
“Annem Fikriye beni 9 aylıkken bırakıp gitti. Bir daha da hiç haber alamadım” diyen Utku, gözyaşları içinde Esra Erol’dan yardım istedi. Utku Ercan “Kaç yıldan beri bu acıyı çekiyorum. Annesiz olmak çok zor, ne olur annemi bulun.” diyerek gözyaşlarına hakim olamadı.

ESRA EROL ANNESİNİ BULDU

Kısa süre içinde müjdeli haber Esra Erol’dan geldi. Başarılı sunucu Esra Erol, 18 yaşındaki Utku Ercan’ın 9 aylıkken bırakıp gittiği ve bir daha hiç haber alamadığı annesi Fikriye Ankut’u buldu.

YÜZÜNÜ GÖRMEK İSTEMEDİ

Öte yandan Esra Erol, Fikriye Ankut ile görüştüğünü ve stüdyoya getirdiğini açıkladı. Ancak anne Fikriye Ankut “Ben kendi düzenimi kurdum” diyerek, 18 yaşındaki oğlu Utku Ercan’ın yüzünü bile görmek istemediğini söyledi” dedi.
Oğlunun yüzünü bile görmek istemeyen anne Fikriye Ankut’un bu sözleri böyle anne olmaz olsun dedirtti.

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bankadan müşterilerine yazılı uyarı! 24 Aralık’tan itibaren değiştirilecek!

QNB Finansbank müşterilerini yazılı olarak bilgilendirme mesajı ile uyardı. Yaptığı açıklamasında 24 Aralık tarihinden itibaren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.