Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sezon Finalinde Neler Yaşandı? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Ne Zaman? - Vatan Kocaeli Gazetesi
26 Ekim 2020 Pazartesi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sezon Finalinde Neler Yaşandı? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Ne Zaman?


Atv’nin reyting rekortmeni dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 165. bölümü ile erken bir sezon finali yaptı. Coronavirüs salgını nedeniyle sağlıklı set ortamlarının sürdürülemediği bir ortamda EDHO bu sezonu 165. bölüm ile noktaladı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 165. bölümde (Sezon Finali) yaşananlar ve sezon finali fragmanı haberimizde!

ATV’de yayınlanan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın sezon finalinde Feyyaz’ın sonu geliyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon Eylül’de mi başlayacak yoksa daha erken bir tarih olacak mı? Henüz belli değil.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 165. Bölüm (Sezon Finali) Özeti

Hızır, dostlarının ihanetiyle masadan gönderilirken, Feyyaz, en başından beri ince ince işlediği hain planlarının neticesine ulaşmıştır. Sırada, masanın hakimiyetini tamamen ele almak için önce Hızır ve Alparslan’ı öldürmek ardından da tüm masa üyelerini bitirmek vardır. Yapılan plan doğrultusunda Kasaplar, Çakırbeyliler için düzenlenen suikastın başarılı geçtiği haberini verecek, bu haberi bekleyen Feyyaz ise kalıcı bir barış yapmak bahanesiyle bir araya topladığı masa üyelerinin işini bitirecektir. Nitekim işler bu kez planladığı gibi gitmez. Dostu tarafından ihanete uğradığını düşünen İlyas’ın Behzat’a karşı tavrı sert ve nettir. Artık hiçbir dostu kalmadığını düşünüp üzülürken; Ömür’ün de yaşanacakları önceden bildiğini öğrendiğinde, kimseye güvenmemesi gerektiğini bir kere daha anlayacaktır. Nihayetinde Façalı ve Çakırbeyli aileleri arasında bir taraf seçmek zorunda kalacak tek kişi yalnızca Ömür olmayacaktır. Tipi ve Haşmet’in, kardeşim dediği Hızır’a ihanet etmelerine razı gelemeyecek olan Emine de restini çekip evinden ayrılır. Hem kardeşinin hem de eşinin sırtını döndüğü Haşmet’in Behzat’ı da kaybetmesi an meselesidir. Bu ayrılıklara en çok üzülecek olan kişi ise tek amacı sevdiklerini bir arada tutmak olan Hızır olacaktır. Ama günün sonunda bütün bunların Hızır, Haşmet ve Tipi’nin ortaya koyduğu bir plan olduğu anlaşılır. Hızır ve Alpaslan’ı öldürmek için gelen kasaplar kendi sonlarına giderken, Feyyaz ve Dahlan’ın adamı masaya değil ölüme oturur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Genel Hikaye

Türkiye’nin en güçlü ailesi olan Çakırbeyliler’in karşısında bu sefer daha zorlu bir sınav vardır: Avrupa’nın en büyüğü olmak. Bakalım güç savaşlarında kazanan taraf kim olacak, dünyayı sömüren güçler mi, onlara başkaldıran Çakırbeyliler mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları ve Karakterleri


Oktay Kaynarca – Hızır Çakırbeyli
Sanem Çelik – Ceylan
Yunus Emre Yıldırımer – Alpaslan Çakırbeyli
Ozan Akbaba – İlyas Çakırbeyli
Sabina Toziya – Hayriye Çakırbeyli
Kenan Çoban – Fahri
Turgay Tanülkü – Şahin Ağa
Yalçın Hafızoğlu – Hızır Ali Çakırbeyli
Hakan Karsak – Enişte
Ceren Benderlioğlu – Ömür Façalı
Sevil Akı Saner – Emine Façalı
Ali Sürmeli – Doğan Baba
Emir Benderlioğlu – Behzat Façalı
Selin Işık – Özlem Çakırbeyli
Tevfik Erman Kutlu – Tekin Kutlu
Hüseyin Avni Danyal – Tufan Tezyürek
Turgut Tunçalp – Haşmet Façalı
Şener Savaş – Rafet Avcı

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çamlıdere Belediye Başkanı Doğruları Konuşmuyor

AK Parti Çamlıdere İlçe Kongresinde konuşan belediye başkanı Hazım Caner Can, Çamlıdere’deki öğretmen atamalarına ilişkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir