Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172.Bölüm Fragmanı İzle! 17 Kasım Salı - Vatan Kocaeli Gazetesi
24 Kasım 2020 Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172.Bölüm Fragmanı İzle! 17 Kasım SalıEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gelecek bölümde neler olacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172.Bölüm Fragmanı İzle! ATV’nin sevilerek izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona da bomba gibi başladı. Yeni..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gelecek bölümde neler olacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172.Bölüm Fragmanı İzle! ATV’nin sevilerek izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona da bomba gibi başladı. Yeni sezonda da en çok takip edilen dizilerden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10 Kasım Salı saat 20:00’den itibaren 171.bölümü ile ekranlara geldi. Bu hafta yayınlanan 1701Bölümü ile izleyicisini karşısına çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da gelecek hafta neler yaşanacak merak ediliyor.

Haşmet Façalı, kardeşi Behzat’a yapılan hain saldırının intikamını almak için kolları sıvar. Hızır Reis’le birlikte yaptıkları intikam planlarında ise oklar Yaman Korkmaz’ın kardeşi Derman’ı göstermeye başlar. ‘Kardeşe kardeş’ diyen Haşmet, Hızır’la beraber hapishanedeki Derman’ın peşine düşer. Bu uğurda kan dökmekten çekinmeyen Haşmet Façalı, adamlarıyla bütün mahalleyi basar. Masadan ve amcasının evinden kovularak kendi planlarını uygulamaya başlayan Alpaslan ise Yaman Korkmaz’a bir adım daha yaklaşır. Korkmaz’ı saklandığı delikten çıkarmak için hapishanedeki kardeşi Derman Korkmaz’ın peşine düşer. Kendisinden başka kimsenin yanına yaklaşamayacağını düşünen Alpaslan, eşinin intikamına adım adım yaklaşır. Gücüne güç katan Alpaslan mahallenin ve garibanların gönlünü fetheder. Ömür’ün evi terk etmesiyle zor günler geçiren İlyas Reis, şimdide yol arkadaşı Behzat’ın şokunu yaşamaktadır. Yavuz’un Behzat’a pusu kurmasıyla hayatı daha da zorlaşan İlyas Reis’in yardımına Hızır Reis koşar.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 172.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANIR YAYINLANMAZ SAYFAMIZDA OLACAKTIR!

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MasterChef 24 Kasım Salı 107.Bölüm Fragmanı İzle!

MasterChef Türkiye 107.Bölüm Fragmanı İzle! 24 Kasım Salı….MasterChef Türkiye yeni hafta heyecanı devam ediyor. 23 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.