Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 168. Yeni Bölüm Fragmanı Ekrana Geldi! EDHO 167. Son Bölüm İzle! - Vatan Kocaeli Gazetesi
30 Ekim 2020 Cuma

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 168. Yeni Bölüm Fragmanı Ekrana Geldi! EDHO 167. Son Bölüm İzle!


Atv’de Salı akşamlarının sahibi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 168. yeni bölüm bekleniyor. Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Sabina Toziya ve daha bir çok başarılı oyuncuyu kadrosunda barındıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili son bilgiler, fragmanlar ve bölüm özetleri haberimizde…

EDHO (Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz) 168. yeni bölüm 20 Ekim Salı akşamı Atv’de olacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 167. Bölüm Özeti: Alpaslan’ın Celal Sincanlı’yı öldürmesiyle masada ortam gerilir. Kızı Bahar ise intikam ateşiyle Hızır Reis’in peşine düşer. Kendisine kurulan hain planın farkında olmadan ölüme yürüyen Hızır Çakırbeyli’nin yardımına yine başına olmadık işler açan yeğeni Alpaslan koşar. Alpaslan’ın masada oylama yapılmadan başıboş yaptığı eylemler dünürleri Façalı ailesiyle de aralarını açar. Haşmet Façalı, masada 40 senelik arkadaşı Celal Sincanlı’nın infazını gerçekleştiren Alpaslan’ın yine masa kuralları gereği ceza almasını ister. Bu süreçte aile reisliğini ilan eden İlyas Çakırbeyli ise abisine yapılan saldırının intikamını almak ister. Bu uğurda Ömür’ün çocukluk arkadaşı Bahar Sincanlı’nın infazını abisi Yavuz’a yaptırmak için süre verir. Sincanlı ailesinin yanı sıra Korkmazlar’la uğraşan Çakırbeyliler, iki cephede çetin bir savaş verir. Yaman Korkmaz’ın Şahin ağanın yanına giderek alenen masayı tehdit etmesi ve kendisinin dışında hiç kimsenin gayrimeşru iş yapmasına müsaade etmemesi yeni bir hesaplaşmanın fitilini ateşler. EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 167. BÖLÜM İZLEEşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 166. Bölüm Özeti: 
Alparslan kendisine ve ailesine yapılan hain saldırı sonrasında hayatından vazgeçmek uğruna intikam yemini eder. Olayın faillerini bulmak için gözünü karartan Alparslan, karşısında duran amcası Hızır Çakırbeyli’yi bile ezmeye göze almıştır. Adım adım iz süren Alparslan, ipin ucunu masaya kadar takip eder. Bu intikam masadaki herkesi birbirine düşürürken, hedef haline gelir. Bu uğurda dünürleri Haşmet Façalı’yı da karşısına almıştır. Masanın kuralını hiçe sayan Alparslan silahını ateşler. Hızır ise kendisi üzerinden yapılan hain planların henüz farkında değildir. Alparslan’a yapılan saldırının izini sürerek soluğu Yaman Korkmaz’ın mekanında alan Hızır, düşmanlarının gözüne bakarak meydan okur. Dünürü Haşmet Façalı’nın ön ayak olmasıyla masaya oturan Sincanlı ailesi ise Çakırbeyli ailesinin başına çorap örer. Çakırbeyliler beklenmedik bir düşmanlıkla karşı karşıya kalacaktır. Çakırbeylilerden intikam almak için yemin eden Bahar ise, Hızır Çakırbeyli’nin peşine düşer.. EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 166. BÖLÜM İZLE

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Genel Hikaye


Türkiye’nin en güçlü ailesi olan Çakırbeyliler’in karşısında bu sefer daha zorlu bir sınav vardır: Avrupa’nın en büyüğü olmak. Bakalım güç savaşlarında kazanan taraf kim olacak, dünyayı sömüren güçler mi, onlara başkaldıran Çakırbeyliler mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları ve Karakterleri


Oktay Kaynarca – Hızır Çakırbeyli
Sanem Çelik – Ceylan
Yunus Emre Yıldırımer – Alpaslan Çakırbeyli
Ozan Akbaba – İlyas Çakırbeyli
Sabina Toziya – Hayriye Çakırbeyli
Kenan Çoban – Fahri
Turgay Tanülkü – Şahin Ağa
Yalçın Hafızoğlu – Hızır Ali Çakırbeyli
Hakan Karsak – Enişte
Ceren Benderlioğlu – Ömür Façalı
Sevil Akı Saner – Emine Façalı
Ali Sürmeli – Doğan Baba
Emir Benderlioğlu – Behzat Façalı
Selin Işık – Özlem Çakırbeyli
Tevfik Erman Kutlu – Tekin Kutlu
Hüseyin Avni Danyal – Tufan Tezyürek
Turgut Tunçalp – Haşmet Façalı
Şener Savaş – Rafet Avcı

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mimar ve Mühendis Statüsünde Memurların 2021 Yılı Ocak Ayı Maaş Ne Kadar Olacak?

Kamu kurumlarında görev yapan devlet memuru statüsündeki mühendis ve mimarlar 657 sayılı devlet memurları kanununa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.