Eski Tweetleri Nedeniyle Acun Ilıcalı Tarafından Kovulan Uğur Yılmaz Deniz'e Sosyal Medya Sahip Çıktı ! - Yaşam - Vatan Kocaeli Gazetesi
24 Kasım 2020 Salı

Eski Tweetleri Nedeniyle Acun Ilıcalı Tarafından Kovulan Uğur Yılmaz Deniz’e Sosyal Medya Sahip Çıktı ! – Yaşam


Haber albümü için resme tıklayın

Acun Ilıcalı tarafından gece saatlerinde paylaşılan bir tweetle Masterchef yarışmasından ilişiği kesildiği belirtilen Uğur Yılmaz Deniz’i Sosyal Medya Kullanıcıları yalnız bırakmadı.

Acun Ilıcalı geçmişte attığı tweetler nedeniyle yarışma ile ilişiğinin kesildiğini belirttiği yarışmacı ile ilgili olarak şu tweeti atmıştı; ”Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle Masterchef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir.”

Sosyal medya Kullanıcıları tepki Gösterdi !

Acun Ilıcalı’nın geçmişe yönelik tweetleri nedeniyle yarışmacıyı kovduğunu belirten sosyal medya kullanıcıları ise Uğur Yılmaz Deniz’e sahip çıkarken, Acun medya sahibi Acun Ilıcalı’ya ise tepki gösterdiler. Bazı twitter kullanıcıları ise Acun Ilıcalı’ya hak verdi.

İşte atılan tweetlerden bazıları

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MasterChef 24 Kasım Salı 107.Bölüm Fragmanı İzle!

MasterChef Türkiye 107.Bölüm Fragmanı İzle! 24 Kasım Salı….MasterChef Türkiye yeni hafta heyecanı devam ediyor. 23 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.