Emeklilere tek seferlik 15 Bin TL verilecek! Emekliye müjdeli haber geldi! - Vatan Kocaeli Gazetesi
29 Ekim 2020 Perşembe

Emeklilere tek seferlik 15 Bin TL verilecek! Emekliye müjdeli haber geldi!

Korona virüs ile mücadele dönemi içerisinde pek çok vatandaşımız için olağanüstü fırsatlar beraberinde getirilmesiyle beraber dikkatleri üzerine çekmektedir.  Emekliler için gelen son dakika müjdeli haber sonrasında vatandaşlarımız için olağanüstü fırsatlar sunulmaya başlamış bulunmaktadır. Milyonlarca vatandaşımız için sunulan olağanüstü fırsatlar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bulunmaktadır.

Korona virüs ile mücadele dönemi içerisinde birbirinden farklı sevindirici haber gelmesiyle beraber emekliler için de son dakika haberleri gündemimizde ki yerini almaktadır. Çalışan, Çalışmayan ya da ev hanımı olan bireyler için geliri olup olmadığına bakılmadan tek seferlik 15 bin TL’ye varan kredi olanakları sunulmaya başlanmıştır. Tüm bu detayların gündemimizde bulunmasıyla beraber vatandaşlarımız 15 bin TL’lik kredi fırsatından nasıl yararlanabilirim? 15 bin TL’lik kredi başvuru şartları nelerdir? Gibi pek çok soru ile karşımıza çıkmaktadır.

EMEKLİLER İÇİN MÜJDELİ HABER GELDİ! HEMEN BAŞVURUN!

Emekli bireyler için sunulan fırsatlar ile dikkatleri üzerine çekmesi ile beraber dikkatleri üzerine çekmektedir. Sabit gelir sahibi olan ya da herhangi bir gelir sahibi olmayan bireyler için alınan kararlar ile beraber 15 bin TL’ye varan kredi fırsatlarının düşük faiz oranları ile çalışan, çalışmayan ve ev hanımı gibi pek çok vatandaşımıza sunulacağı bildirilmiştir. Başvuru yapmak isteyen bireyler kredi müjdesinin hemen ardından araştırmalarını sürdürmeye başlamasıyla beraber 15 bin TL’lik kredi başvurusu nasıl yapılır? Gibi sorular ile gündemimizde ki yerini almaktadır. İşte konuya dair merak edilen tüm ayrıntılar…

Başvuru yapmak isteyen bireyler için oluşturulan bu fırsatlar karşısında ihtiyacınız olan tek şey T.C. Kimlik belgesidir. Başvuru işlemlerinizi SMS ile gerçekleştirerek herhangi bir şarta bağlı olmadan kredi başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz. Başvuru işlemlerini gerçekleştiren vatandaşlarımız banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan en yakın ATM üzerinden paralarını çekebilecek. Üstelik 15 bin TL’lik kredi olanağı için Gelir belgesi şartı bulunmamaksızın başvuru işlemlerini çok rahat bir şekilde gerçekleştirme olanağına sahip olabileceksiniz.

60 AY VADELİ 15 BİN TL’LİK KREDİ KAMPANYASI BAŞLADI!

Gelir belgesi şartı bulunmadan başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz kredi fırsatları ile beraber pek çok vatandaşımız için sevindirici haber sonunda geldi. On binlerce vatandaşımızın faydalanabileceği 15 bin TL’lik kredi kampanyasından yararlanmak isteyen bireyler T.C. kimlik numarasını yazarak 5030’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Aynı zamanda 0850 220 85 73 kredi hattı üzerinden de müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek kredi başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

FİNANSBANK MÜŞTERLERİ İÇİN KREDİ KAMPANYASI BAŞLATILDI!

Banka tarafından sunulan fırsatlar sunulmaya başlanmasıyla beraber kredi fırsatları pek çok vatandaşımız için umut kaynağı olmaktadır. Finansbank tarafından yapılan 15 bin TL’lik ihtiyaç kredisi il ilgili olarak gerekli açıklamalar yapılmıştır. Bu kapsam doğrultusunda belirlenen önemli unsurlar şu şekildedir;

  • Kolay ödemeli kredi; ihtiyaç olduğu anlarda direk verilen ve düşük taksit tutarları ile vatandaşı zora sokmayan kredi türüdür.
  • Tanışma kredisi; Her ne kadar farklı banka müşterisi olarak yer alınıyor olsa bile QNB Finansbank içerisine gelen kişilere özel faiz oranları ile farklı kredi imkanları sunulmaya devam ediyor.
  • Doğum günü kredisi; doğulan ay içerisinde çekmek için hak sunulan kredi türüdür.
  • Borç transfer kredisi; farklı bankalar içerisinde borçları olsa bile vatandaşların tüm her şeyi QNB içerisine taşıması karşısında düşük faiz oranları sunuluyor.
  • Kamu ve finans maaş kredisi; Maaşlarını başka bankalardan değil de QNB içerisinden alan vatandaşlara kamu çalışanları için özel olarak verilecek kredi imkanıdır.
  • 3 ay ödemesiz olarak verilen ihtiyaç kredisi; Vatandaşların ihtiyaç kredisi çekmesinin ardından ilk üç ay boyunca geri ödemeden sonraki aylarda ödemeye başlayacak şekilde verilen kredidir.

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gençler Neden Memur Olmak İstiyor ? – Vatan Kocaeli

Türkiye’de ortaöğretim, önlisans ve lisans mezunu milyonlarca genç atanmak için adeta can atıyor ve bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir