Emanet Dizisi Konusu, Hangi Kanalda, Saat Kaçta? - Vatan Kocaeli Gazetesi
30 Ekim 2020 Cuma

Emanet Dizisi Konusu, Hangi Kanalda, Saat Kaçta?


İzleyiciler tarafından beğenilen Emanet dizisi konusu ve hangi kanalda, saat kaçta yayınlanıyor detayları sizlerle.

Aşk dizileri arasında kanalda ayrı bir yeri olan ve son zamanlarda daha fazla izleyici toplayan dizi hakkında izleyiciler araştırma yapma başladı. İşte bazı soruların cevapları.

Emanet Dizisi Konusu

Seher, annesiz ve babasız kalan yeğeni Yusuf’u kutsal bir emanet olarak görür, aslında dizinin ismi de buradan gelmektedir. Onu korumak ister ve bu konu da her şeyi göze alacaktır.

Fakat, asıl aşk Sehere ve Yaman ikilisi arasında dönmektedir. Yani dizimiz genel bir aşk hikayesidir, farklı olarak ise yukarıda bahsettiğim bir aile ilişkisi vardır.

Yine de Yusuf’u korumak için Seher ile Yaman karşı karşıya gelir, fakat bilmediği şey ise ne yazık ki acımasızlığı ile ünlü olmasıdır ve hikaye bunun üzerine başlar.

Hangi Kanalda, Saat Kaçta?

Kanal 7 ekranlarında karşımıza çıkıyor, henüz yeni bir yapım. Her gün saat 19:00’da Kanal 7 ekranlarında yayına devam ediyor.

Dizi hakkında daha fazla merak ettiğiniz var ise Emanet Oyuncuları adlı konumuza gidebilir ve tüm oyuncuları gözden geçirebilirsiniz.

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Scarlett Johansson kiminle evlendi? Colin Jost kaç yaşında?

Sayısız başarılı filmde rol alan ünlü sinema oyuncusu Scarlett Johansson kiminle evlendi? Colin Jost kimdir, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.