Emanet 29.Bölüm Fragmanı 15 Ekim Perşembe İzle - Vatan Kocaeli Gazetesi
20 Ekim 2020 Salı

Emanet 29.Bölüm Fragmanı 15 Ekim Perşembe İzle


Kanal 7’nin sevilerek izlenen dizisi Emanet 28.Bölümü ile ekranlara geldi. Merak edilen 29.bölümü ile Emanet 15 Ekim Perşembe saat 19:00’dan itibaren izleyicisi ile buluşacak. Emanet’in 29.Bölümünde neler yaşanacak? SEHER SELİM’İ..

Kanal 7’nin sevilerek izlenen dizisi Emanet 28.Bölümü ile ekranlara geldi. Merak edilen 29.bölümü ile Emanet 15 Ekim Perşembe saat 19:00’dan itibaren izleyicisi ile buluşacak. Emanet’in 29.Bölümünde neler yaşanacak?

SEHER SELİM’İ REDDEDİYOR

Emanet’te bu akşam Seher Selim’in evlenme teklifini kabul etmez. bunu öğrenen Yaman ise yaptıklarından dolayı pişmanlık duyar.

Seher’in Selim’in evlilik teklifine olumsuz cevap verdiğini anlayan Yaman, hatasını telafi etmeyi başarabilecek midir? Ali’yi kaybetmek istemeyen Begüm, tehlikeli bir plan yapar.

Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

EMANET 29.BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Memur Maaşları Gözden Geçirilsin Önerisi

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, memur maaşlarının gözden geçirilmesi gerektiğini bildirdi. Türkiye Kamu-Sen Araştırma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir