Ebru – Didem arasındaki düelloyu kim kazandı? 13 Ekim Salı - Vatan Kocaeli Gazetesi
30 Ekim 2020 Cuma

Ebru – Didem arasındaki düelloyu kim kazandı? 13 Ekim Salı


MasterChef Türkiye 77.Bölümü ile 13 Ekim Salı akşamında yine heyecan dolu dakikaları ile ekranlara geliyor. Bugün haftanın takımlar arası ilk dokunulmazlık oyunu oynanacak. Düello şeklinde oynanacak oyunlarda yarışmacılar pide yapacaklar…

MasterChef Türkiye 77.Bölümü ile 13 Ekim Salı akşamında yine heyecan dolu dakikaları ile ekranlara geliyor. Bugün haftanın takımlar arası ilk dokunulmazlık oyunu oynanacak. Düello şeklinde oynanacak oyunlarda yarışmacılar pide yapacaklar.

TV8’in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?

EBRU – DİDEM ARASINDAKİ DÜELLOYU KİM KAZANDI?

Pide düellosunda bugün Kırmız takımdan Didem ile Mavi takımdan Ebru karşı karşıya geldi. Bu düelloda iki yarışmacı Cantık Pide yaptı. En iyi pideyi yaparak kazanan kişi (Birazdan)

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mimar ve Mühendis Statüsünde Memurların 2021 Yılı Ocak Ayı Maaş Ne Kadar Olacak?

Kamu kurumlarında görev yapan devlet memuru statüsündeki mühendis ve mimarlar 657 sayılı devlet memurları kanununa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.