Dünyaca ünlü yazar Türk hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor - Vatan Kocaeli Gazetesi
27 Ekim 2020 Salı

Dünyaca ünlü yazar Türk hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor


D&R, dünyaca ünlü yazarları konuk etmeyi sürdürüyor. “Da Vinci Şifresi”, “Melekler ve Şeytanlar”, “Cehennem” gibi kitaplarıyla bütün dünyada büyük yankı uyandıran Dan Brown, D&R canlı yayınında Ece Vahapoğlu ile sohbet edecek. New York Times’ın en çok satanlar listesinin bir numaralı yazarı Dan Brown’ın yeni kitabı “Hayvanlar Senfonisi” ile ilgili merak edilenleri yanıtlayacağı “D&R Dan Brown özel yayını”, 21 Ekim Çarşamba günü saat 21.00’de @dr_dunyasi Instagram hesabından yayınlanacak.

Dünyaca ünlü yazar Dan Brown’ın ilk resimli ve sesli çocuk kitabı Hayvanlar Senfonisi, Eylül ayı itibariyle kitapçılardaki yerini aldı. 

Yeni kitabı hakkında Ece Vahapoğlu’yla video konferans aracılığıyla röportaj yapacak Brown, kitabı hakkında bilinmeyenleri paylaşırken, okurlardan sıklıkla gelen soruları da yanıtlayacak.

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Masum 218. bölüm tek parça izle 26 Ekim 2020 Pazartesi canlı yayın Seçenekleri

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum, 26 Ekim Pazartesi günü 218. bölümüyle izleyicisiyle buluşuyor. Birbirinden tamamen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir