Doğduğun Ev Kaderindir 16.Bölüm Fragmanı İzle 21 Ekim Çarşamba - Vatan Kocaeli Gazetesi
28 Ekim 2020 Çarşamba

Doğduğun Ev Kaderindir 16.Bölüm Fragmanı İzle 21 Ekim Çarşamba


Tv8’in beğenilerek izlenen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 15.bölümü ile ekranlara geldi. Sevilerek ve merakla izlenen dizinin gelecek hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Doğduğun Ev Kaderindir 16.Bölüm 21..

Tv8’in beğenilerek izlenen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 15.bölümü ile ekranlara geldi. Sevilerek ve merakla izlenen dizinin gelecek hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Doğduğun Ev Kaderindir 16.Bölüm 21 Ekim Çarşamba saat 20:00’den itibaren TV8’de…

‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun çok okunan kitabı Camdaki Kız’dan esinlenerek televizyona uyarlanacak. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep’in zorlu aşk efsanesi izleyicisi karşısına çıkarılacak.

Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fatih Altaylı’dan Charlie Hebdo tepkisi!

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, bugünkü köşesinde, Fransız mizah dergisi Charlie Hebdo’nun yeni sayısındaki Erdoğan kapağını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir