Doğduğun Ev Kaderindir 15. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Doğduğun Ev Kaderindir 14. Bölüm İzle! - Vatan Kocaeli Gazetesi
24 Kasım 2020 Salı

Doğduğun Ev Kaderindir 15. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Doğduğun Ev Kaderindir 14. Bölüm İzle!Tv8’de Çarşamba akşamları saat 20:00’da ekrana gelen Doğduğun Ev Kaderindir’in 14. bölümü yayınlandı. Demet Özdemir’in Zeynep, İbrahim Çelikkol’un Mehdi karakterleriyle başrolleri paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yapımcısı OGM Pictures. ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ yeni bölüm fragmanları, son haberler ve son bölüm özetleri haberimizde..

Doğduğun Ev Kaderindir 15. yeni bölümü 14 Ekim Çarşamba akşamı ekrana gelecek.

Doğduğun Ev Kaderindir 14. bölüm izle!

Doğduğun Ev Kaderindir Tv8 Dizi

Doğduğun Ev Kaderindir yeni sezon ilk bölüm: Dizinin bu bölümübde Kırmızı Oda sürprizi yaşanıyor. Zeynep, doktora tedavi için gidiyor. Zeynep ve Mehdi’nin evliliği yeni bir boyuta geçerken, Benal’in yaşadıkları eve gelmesi olayların seyrini değiştiriyor. Doğduğun Ev Kaderindir 13. Bölüm İzle!

Doğduğun Ev Kaderindir Konusu

‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun çok okunan kitabı Camdaki Kız’dan esinlenerek televizyona uyarlandı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep’in zorlu aşk efsanesi izleyicisi karşısına çıkarılıyor. Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Oyuncuları ve Dizideki Rolleri

Demet Özdemir (Zeynep) 

İbrahim Çelikkol (Mehdi)

Ali Oğuz Şenol (Tolga)

Engin Hepileri (Faruk)

Sinan Demirer (Bayram)

Kazım Sinan Demirer (Bayram)

Nail Kırmızıgül (Ekrem)

Naz Göktan (Emine)

Nurşim Demir (Zeliha)

Senan Kara (Nermin)

Zeynep Kumral (Müjgan)

Zuhal Gencer Erkaya (Sakine)

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MasterChef 24 Kasım Salı 107.Bölüm Fragmanı İzle!

MasterChef Türkiye 107.Bölüm Fragmanı İzle! 24 Kasım Salı….MasterChef Türkiye yeni hafta heyecanı devam ediyor. 23 …

1 Yorum

  1. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.