Doğduğun Ev Kaderindir 15.Bölüm İzle 14 Ekim Çarşamba - Vatan Kocaeli Gazetesi
26 Ekim 2020 Pazartesi

Doğduğun Ev Kaderindir 15.Bölüm İzle 14 Ekim Çarşamba


Tv8’in beğenilerek izlenen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 15.bölümü ile ekranlara geliyor. Sevilerek ve merakla izlenen dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Doğduğun Ev Kaderindir 15.Bölüm 14 Ekim Çarşamba saat..

Tv8’in beğenilerek izlenen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 15.bölümü ile ekranlara geliyor. Sevilerek ve merakla izlenen dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Doğduğun Ev Kaderindir 15.Bölüm 14 Ekim Çarşamba saat 20:00’den itibaren TV8’de…

‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun çok okunan kitabı Camdaki Kız’dan esinlenerek televizyona uyarlanacak. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep’in zorlu aşk efsanesi izleyicisi karşısına çıkarılacak.

Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 15.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çamlıdere Belediye Başkanı Doğruları Konuşmuyor

AK Parti Çamlıdere İlçe Kongresinde konuşan belediye başkanı Hazım Caner Can, Çamlıdere’deki öğretmen atamalarına ilişkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir