Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 44.Bölüm İzle 15 Ekim Perşembe - Vatan Kocaeli Gazetesi
31 Ekim 2020 Cumartesi

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 44.Bölüm İzle 15 Ekim Perşembe


Show TV’nin beğenilerek izlenen programı Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme yeni bölümü ile 15 Ekim Perşembe saat 15:15’ten itibaren ekranlara geliyor. Yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Cinayetlerin çözülmeye çalışıldığı, kayıpların..

Show TV’nin beğenilerek izlenen programı Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme yeni bölümü ile 15 Ekim Perşembe saat 15:15’ten itibaren ekranlara geliyor. Yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Cinayetlerin çözülmeye çalışıldığı, kayıpların bulunduğu program Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme hafta içi her gün izleyicisi ile buluşuyor.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 43. Bölümünde; 38 yaşındaki Emre Yıldız’ın şüpheli ölümüne dair merak edilen sır perdesi Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme’de çözülmeyi bekliyor.

Bugüne kadar konuşulmayanları konuşan Didem Arslan Yılmaz, haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak; gerçeklerin peşinden koşacak, sesini duyuramayanların sesi olacak ve artık Türkiye’de hiçbir olay gizli kalmayacak.

DİDEM ARSLAN YILMAZ’LA VAZGEÇME 15 EKİM PERŞEMBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Yılına Ait İÜYÖS Ne Zaman? Yabancı Diller Yüksekokulu ‘Türkçe Yeterlilik Dil Sınavı Hangi Tarihte?

İÜ YÖS Kayıt Kılavuzu İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi tarafından yayınlandı. Buna göre; Fakülte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.