7 Temmuz 2020 Salı

Deliha 2 filmindeki oyuncular kimler? Deliha 2 filminin konusu nedir?


Yönetmenliğini Gupse Özay’ın üstlendiği Deliha 2 filmi bu akşam Show TV ekranlarında izleyenleri ile buluşuyor. Dizilerin boşluğunda televizyon kanallarında yayınlanan filmlerden biri olan Deliha 2 hakkında bazı bilgiler merak konusu oldu. Film hakkında daha fazla bilgi almak isteyen seyirciler,Deliha 2 filmindeki oyuncular kimler? Deliha 2 filminin konusu nedir? gibi sorularına yanıt arıyor. Detaylar haberimizde…

DELİHA 2 FİLMİNİN KONUSU NE?

Zeliha hâlâ deli, çok samimi ve başına sürekli yeni dertler açıyor. İlk filmde aşkın peşinde koşan Zeliha, ikinci filmde artık bir kariyer yapmanın yolunu arıyor. Aşçı olmanın hayalini kurarak bir restoranda çalışmaya başlıyor. Hem ortalığı birbirine katıyor hem de yine de tanıştığı herkesin hayatına dokunuyor.

Zeliha sonunda hayalini kurduğu şeylere ulaşabilecek midir, yoksa gerçek dünya hayallerini ve kalbini mi kıracaktır?

DELİHA 2 OYUNCULARI KİMLER?

Yönetmenliğini Gupse Özay’ın üstlendiği, Deliha 2’nin oyuncu kadrosunda Gupse Özay, Derya Alabora, Esin Eden, Hülya Duyar, Aksel Bonfil, Eda Ece, Ali Çelik, Mehmet Fatih Özkan, Mehmet Er, Meltem Özlem Akınözü, Mert Öner gibi usta oyuncuların yer alıyor.

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Survivor 2020’nin final programı belli oldu! Survivor’da 3. eleme adayı kim?

Survivor 2020’nin bu akşamki yeni bölümünde Acun Ilıcalı final programı açıkladı. Ilıcalı’nın bir bir açıkladığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir