7 Temmuz 2020 Salı

Damla Ersubaşı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?


Damla Ersubaşı Kimdir?

Damla Ersubaşı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Damla Ersubaşı rol aldığı sinema ve diziler ile adından söz ettiren başarılı oyunculardandır. Hayranları ise hakkında boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? evli mi? ailesi, eğitimi, rol aldığı sinema ve diziler gibi bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1993 yılının Haziran ayında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu, küçük yaşlardan itibaren bir çok giyim markası için hem oyunculuk hemde modellik yapmıştır. Beykent Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimi almış, ilk dizi oyunculuk deneyimini Yılan Hikayesi isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Boyu 1.66 cm, kilosu 55, burcu ise ikizler’dir.

2016 yılının Aralık ayında uzun süredir birlikte olduğu İş Adamı Mustafa Can Keser ile evlenmiştir. Bu evliliğinden 2017 doğumlu Zehra, 2020 doğumlu ise Zeynep Nisa isimlerinde iki kızı vardır.

2020 yılında Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa isimli program’da eşi ve ailesi ile yaptığı açıklamalar ile gündeme gelmiştir. Ayrıldıkları yönünde bir çok haber yapılan Ersubaşı bu konuya açıklık getirmiştir. Yaptığı açıklama da tartıştıkları yönünde haberlerin doğru olduğunu, ancak ihanet gibi bir olayın kesinlikle söz konusu olmadığını dile getirmiştir. Eşinin kendisini aldattığı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını, ufak tefek sorunlarının olduğunu ama bu sorunlarında aralarında çözüldüğünü sevenleri ile paylaşmıştır.

Damla Ersubaşı evli mi?

1999 – 2002 – Yılan Hikayesi (Damla)
2001 – Benimle Evlenir misin? (Umut)
2002 – Aslı İle Kerem (Konuk oyuncu)
2003 – Sihirli Annem (Tuğçe)
2006 – Selena
2006 – Aşka Sürgün
2007 – Arka Sokaklar
2007 – Sır Kapısı
2008 – Her Halimle Sev Beni
2008 – Doktorlar
2018 – Kalp Gözü
2018 – OKS Anneleri

Güzel isim resmi sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 424bin civarındadır.

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Önder Keskin Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Önder Keskin Kimdir? Önder Keskin Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Önder Keskin uzun senelerdir dizi, sinema …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir