Çukur 4. Sezon 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Cengiz Yamaç'a Ne Yapacak? - Vatan Kocaeli Gazetesi
26 Ekim 2020 Pazartesi

Çukur 4. Sezon 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Cengiz Yamaç’a Ne Yapacak?


Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 7. bölümüyle 19 ekim pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Cumali, elindeki mektupla Seren’in karşısına çıkar. Ona silah çeke Selen, silahını indirip onu dinler. Cumali, Selen’e mektubu verir ve o mektubu açmadan Çağatay Erdenet’e vermesini ister. Seren ise, onun ne yapmaya çalıştığını anlayamaz. Çukur 4. sezon 7. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Arık’ın Cumalı tarafından öldürüldüğünü Cengiz, öğreniyor. Cengiz, Yamaç’a ne yapacak?

Pazartesi Dizileri 2020

Cengiz Yamaç’a Ne Yapacak?

Çukur 4. sezon 7. bölüm 1. fragmanında; Oğlunun Cumali tarafından öldürüldüğünü öğrenen Cengiz, Yamaç’ı yanına çağırıyor. Ona, abisinin Arık’ı öldürdüğünü söylüyor. Olanlardan haberi olmayan Yamaç, donup kalıyor. Şimdi Cengiz’in elinde olan Yamaç’ın başına neler gelecek? Cengiz, oğlunun intikamını Yamaç’tan mı alacak?

İşte Çukur 4. sezon 7. bölüm 1. fragmanı….

ÇUKUR 4. SEZON 6. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLMUŞTU?

Yamaç, Cengiz’i öldürmek izin av partisinin uygun bir zaman olacağını düşünür. Abisiyle konuşup onu öldürmek için bir plan yapar. Aliço, Yamaç’ın bulacağı şekilde bir silah ayarlayıp ormana yerleştirir. Pusuda bekleyen Aliço, onun silahı bulduğunu gördükten sonra Vartolu ile beklemeye başlar. Yamaç, fırsatını bulup silahı Cengiz’e doğrultur. Ama silah boş çıkar.

Cengiz, Yamaç’ın kravat iğneliğine yerleştirdiği cihazdan onun tüm konuşmalarını öğrenir ve adamları Aliço’nun koyduğu silahın içini boşaltıp geri yerine koyar. Yamaç’ın tüm planını boşa çıkaran Cengiz, ona bir çelik yelek giydirip üzerine ateş eder. Sonrasında Arık’in yapacağı baskında onu koruma görevi verir. Arık, onun kendisini korumasını istemeyip ikili kavgaya tutuşur.

Maç sırasında silahlı saldırıya uğrayan bir çok kişi hayatını kaybeder. Arık’ın en değerli şeyi olan Şimşek ismindeki atını Cumali, ondan intikam almak için çaldırır ve ona haber gönderir. Arık, Şimşek’in öldürüldüğünü düşünür ve Cumali’nin kendisini çatıda beklediğini duyunca oraya gider. İkili büyük bir kavgaya tutuşur. Arık’ın Cumali’le, onu doğmamış çocuğunun yanına göndereceğini söylemesi fitili ateşler. Cumali, çekip Arık’ı vurur. Vurulan Arık, çatıdan aşağı düşer ve hayatını kaybeder.

 Çukur 4. Sezon 7. Bölüm İlk Sahne Yayında! Cumali Selen’den Çağatay’a Mektup Gönderiyor!

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Melike Şahin ve Ah! Kosmos bir arada

İki farklı disiplinden iki müzisyen; Melike Şahin ve Ah! Kosmos, iki ayrı ülkeden çalışarak kaydettikleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir