Çukur 4. sezon 4. bölüm full izle PuhuTV Çukur 97. bölüm kesintisiz HD youtube PUHUTV- Çukur çökecek - Vatan Kocaeli Gazetesi
29 Ekim 2020 Perşembe

Çukur 4. sezon 4. bölüm full izle PuhuTV Çukur 97. bölüm kesintisiz HD youtube PUHUTV- Çukur çökecek

Show TV ekranlarında 4 sezon önce başlayan ve en çok izlenilen diziler arasında yer alan Çukur 4. sezon 4. bölüm izle Çukur 4. sezon 4. bölüm tamamını izle! Show TV ekranları ile birlikte puhu TV’de yayınlanan Çukur dizisi 97 bölüm izle! Ekranların en çok izlenilen sezon lardır damgasını vuran dizisi Çukur 28 Eylül 2020 Pazartesi bölümünde neler olacak? Çukur yeni bölüm izle!

Show TV ekranlarının en çok izlenilen ve izleyicisi tarafından da en çok sevilen çukur dizisi yine heyecan dolu bir bölümle ekranlara geldi. Bu akşam Çukur son bölümde neler oldu? Çukur 4. sezon 4. bölüm izle! Çukur 28 Eylül 2020 Pazartesi bölümü de diğer bölümlerde olduğu gibi çok araştırılmak da. Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur puhu TV kanalında da yayınlanmakta iken Çukur 4. sezon 4. bölüm puhu TV izle linki de çok sorulmakta.

Koçovalılar dan olan Yamaç yaşadığı kötü günler akabinde ve Cumali tarafından vurulması ve mahalleden kovulması ile birlikte ne yapacağını şaşırmış durumda iken kendimi sattım diyerek Erdenetlerin yanına geçtiğini Açıklıyor.Cumali’nin kulağına Yamaç’ın Erdenetler ‘in tarafına geçmiş olduğu haberi gelmesi ile birlikte Cumali Ne yapacağını bilmez iken adeta deliye dönüyor.

Yanında olan tek kişi Vartolu

Geçtiğimiz bölümde Çukur Mahallesi’nden kovulan ve çok zor günler geçiren, gerçeği kimseye açıklayamayan Yalnız kalan Yamaç koçovalı’ya tam destek Vartolu’dan gelmişti . Vartolu Yamaç’a yaptığı destek konuşmasında zamanla ne için öyle yaptığını anlayacaklar derken Çukur 4. sezon 4. bölümde Vartolu ve Yamaç ın nefes kesen konuşmalarına şahit olacağız.

Karakuzulu Mahsun diziden ayrıldı

Çukur son bölümde Mahsun diziden ayrıldı mı? sorularının cevabı çok sorulmuş iken Karakuzular ile birlikte olan Mahsun karakteri de diziden iki kere ayrıldığı açıklanmıştı.  Mahsun karakteri ile karşımıza çıkan Berkay Ateş geçtiğimiz sezonda diziden ayrılmış sonrasında sürpriz bir şekilde geri dönmüştü.  Bakalım ilerleyen bölümlerde tekrar aynı Varyasyon olacak mı?

Peki Çukur Azer karakteri ile karşımıza çıkan Cihangir Ceyhan’ın yeni dizisi hangisi?

Merakla beklenen Tüm detayları sizler için Araştırdık . Geçtiğimiz sezon özellikle Çukur dizisine oldukça heyecanlı dakikalar yaşattı . Milyonlarca kişiye kendine hayran bıraktıran Çukur Azer ölecek mi sorusu sezon başlaması ile çok sorulmuştu. Pandemi sebebiyle ekranlara erken veda eden Çukur yeni sezonu ile geçtiğimiz haftalarda başladı. Kaldığı yerden devam eden dizide Azer karakteri geçtiğimiz bölümlerde vurulması akıllara Çukur azer’e ne olacak? sorusunu getirirken çukur Azer öldü mü? sorusu da çok meraklı aranmıştır.

Erdenet Ailesi Azer’in sonunu getirdi

Erdenet ailesinin çukur dizisinde gelmesi ile birlikte Azer karakterinin diziden çıkarılacağı açıklanmıştır. Vurulan Azer ölecek ve çukur dizisine veda edecek

Yamaç kendini sattı

Çukur 97. bölümünde Vartolu ile konuşan Yamaç , Çukur için kendimi sattım diye haykırması herkesi duygulandırdı. Vartolu ise buna yanıt olarak zamanla herkes gerçeği anlayacaktır tepkisini verdi

Çukur çöküyor mu

Çukur 4. Sezon 4. bölüm özetinde karşımıza çıkan sorular bakalım nasıl cevaplanacak ? Erdenet derin tarafına geçtiği açıklanan Yamaç Çukur 97. bölüm de ne yapacak ?Efsun ile Yamaç ayrılacak mı ?hamile olan Nehir ne karar verecek? ya da en çok merak edilen soru ise Yamaç çukur’a karşı savaş mı açacak?

Yamaç Efsun’a sığınır

Çukur Mahallesi’nde ailesinden ve evinden ayrı kalmak zorunda olan Yamaç tek bir dalı vardır. Yamaç kendini Efsun’un yanında alır. Arık hayatımın tehlikeye girdiği Çukur 97. bölüm izle linki ile Cengiz’in Yamaç’ı ikna etme çalışmaları da çok dikkat çekecek.

Yamaç yoksa Çukur’da yok

Yamaç’ın Yokluğunda Çukur Mahallesi’nde beklenmedik olaylar yaşanacak! Çukur’da taş taş üzerinde kalmayacak. Yamaç yok ise Koçovalılar da tehlikede olacak.

Ya Karaca ne yapacak?

Sevdiği adama kavuşma hayalini Kuran Karaca, aşkı ile Ailesi arasında bir karar vermeye çalışırken Bu karar hayatının hatası olmaması için Karaca ince eleyip sık dokuyacak.

Show TV Çukur 97 bölüm tek parça izle

Show TV ekranlarına Zirve yaptıran, pazartesi gününün rekorunu 4 sezondur elinden bırakmayan çukur 97. bölümü yani Çukur 4. sezon 4. bölümü ile bu akşam ekranlara geldi. Çukur izleyemeyenler ve çukur dizisi izleyip de detayları kaçıranlar için ve yeniden seyretmek için araştırma yapanlar için hazırladığımız haberimizde Çukur’un 97 bölümü ile alakalı tüm Detaylara ulaşabileceksiniz. www.showtv.com.tr çukur 97. bölüm full tek parça izle izleyebilecek, isterseniz de kanalın YouTube adresinden Çukur 4. sezon 4. bölüme ulaşabileceksiniz.


Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2020, 21:37

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gençler Neden Memur Olmak İstiyor ? – Vatan Kocaeli

Türkiye’de ortaöğretim, önlisans ve lisans mezunu milyonlarca genç atanmak için adeta can atıyor ve bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir