Çukur 100. Yeni Bölüm (4. Sezon 7. Bölüm) 2. Fragmanı! Çukur 99. Son Bölüm İzle! Cengiz Erdenet Çukur'a Saldırıyor! - Vatan Kocaeli Gazetesi
31 Ekim 2020 Cumartesi

Çukur 100. Yeni Bölüm (4. Sezon 7. Bölüm) 2. Fragmanı! Çukur 99. Son Bölüm İzle! Cengiz Erdenet Çukur’a Saldırıyor!


Çukur 100. yeni bölüm ekrana gelecek. Çukur Pazartesi akşamları Show Tv’de dizi severlerle tekrar buluşuyor. Reytinglerde istediği başarıyı elde eden, karakterleri ile sürekli gündemde kalmayı başaran Çukur dizisinde Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Kubilay Aka gibi isimler rol alıyor. Çukur 4. sezon 7. yeni bölüm 2. fragmanı da son bölümün ardından yayınlandı.

Son bölümde Cumali ile Arık Böke’nin kavgasında Cumali Arık’ı vuruyor ve Arık’ın çatıdan sırt üstü betona düşerek öldüğü görülüyor. Son yayınlanan fragmanda Cengiz Erdenet, Yamaç’a ‘Abin oğlumu öldürdü.’ şeklinde knuşurken Yamaç’ın şaşkınlığı fragmdan yer alıyor. Cengiz Erdenet’in oğlunun öldürülmesine nasıl karşılık vereceği merka konusu. Yeni bölümde gelişmeler merakla bekleniyor.

Arık’ı oynayan Barış Arduç Instagram’dan yaptığı veda paylaşımıyla ayrıldığını duyurdu. Arduç, “Şahaneydi her şey. Bütün ekibe izleyicilerimize sarılıyorum” notunu yazdı.

Çukur dizisinin yeni sezon 7. bölümü (100. yeni bölüm) 19 Ekim Pazartesi akşamı ekrana gelecek.

Çukur’un 99. Bölüm (4. Sezon 6. Bölüm): Yamaç’ın Cengiz’in adamı olduğunu öğrenen Cumali boş durmayacak ve onu cezalandırmak için Çukur’un bütün gücüyle Erdenetler’e saldıracak. Çukurlular Erdenetler’i hiç ummadıkları anlarda kendi yöntemleriyle vuracak. Bu savaşı durdurmazsa bir yıkıma sürükleneceklerini fark eden Yamaç sorunu kökünden çözmek için bir hamle yapacak. Yamaç bu hedefine ulaşmak için Vartolu’yla birlikte plan kurarken Makbule de kendine güçlü bir müttefik bulup Yamaç’ı öldürmek için harekete geçecek. Mahalledeki mezarlığın düzeltilmesi için uğraşan Cumali farkında olmadan bir gizem perdesini aralamış olacak. Çukur ve Erdenetler arasındaki mücadele giderek kızışırken Yamaç ve Vartolu’nun kuracağı oyunun sonuçları merakla beklenecek. Çukur 99. Bölüm İZLE!

Çukur’un 98. Bölüm (4. Sezon 5. Bölüm): Yamaç’ın Cengiz’in adamı olduğunu öğrenen Cumali boş durmayacak ve onu cezalandırmak için Çukur’un bütün gücüyle Erdenetler’e saldıracak. Çukurlular Erdenetler’i hiç ummadıkları anlarda kendi yöntemleriyle vuracak. Bu savaşı durdurmazsa bir yıkıma sürükleneceklerini fark eden Yamaç sorunu kökünden çözmek için bir hamle yapacak. Yamaç bu hedefine ulaşmak için Vartolu’yla birlikte plan kurarken Makbule de kendine güçlü bir müttefik bulup Yamaç’ı öldürmek için harekete geçecek. Mahalledeki mezarlığın düzeltilmesi için uğraşan Cumali farkında olmadan bir gizem perdesini aralamış olacak. Çukur ve Erdenetler arasındaki mücadele giderek kızışırken Yamaç ve Vartolu’nun kuracağı oyunun sonuçları merakla beklenecek… Çukur 98. Bölüm (4. sezon 5. bölüm) İZLE !

Çukur Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır.

Aras Bulut İynemli (Yamaç Koçovalı)

Ercan Kesal (İdris Koçovalı)

Perihan Savaş (Sultan Koçovalı)

Erkan Kolçak Köstendil (Vartolu)

Rıza Kocaoğlu (Aliço)

Öner Erkan (Selim Koçovalı)

Necip Memili (Cumali Koçovalı)

Kubilay Aka (Celasun)

Kadir Çermik (Emmi)

İrem Altuğ (Ayşe)

Boncuk Yılmaz (Saadet)

Cem Uslu (Metin)

Uğur Yıldıran (Kemal)

Aytaç Uşun (Meke)

Ece Yaşar (Karaca)

Mustafa Kırantepe (Medet)

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ev Yapımı Parfüm Yapılır Mı? Evde Erkek Parfümü Yapmanın Püf Noktaları! Evde Erkek Parfümü Nasıl Yapılır?

Güzel kokusu olan bazı çiçekleri karıştırarak mükemmel kokan bir erkek parfümü elde etmek artık zor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.