Çocukların ilginç yanıtlarına hazır mısınız? - Vatan Kocaeli Gazetesi
26 Kasım 2020 Perşembe

Çocukların ilginç yanıtlarına hazır mısınız?Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, yepyeni ve birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte bugün saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de. 

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi’nde bugün; Barış Ayna, Nilsu Ketenoğlu ve Selen Yılmaz yarışıyor. Günün ana soruları; “Çocuklar mı daha yaramazdır büyükler mi?” ve “Ağaçlar, kışın kar yağdığında üşür mü?” oluyor.

Aras’tan kedilerin yaramazlıklarıyla ilgili yepyeni bilgiler öğreneceğiniz bu bölümde Duru’nun ailecek nasıl eğlenip kendi deyimiyle “çıldırdıklarını” görecek, Kami’den nefis bir mıhlama tarifi alacaksınız. İkizlerin sokaktaki hayvanlar için tatlı isteklerini dinleyeceksiniz.

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hekimoğlu 26. Bölüm full izle! Kanal D ile Hekimoğlu 26. Bölüm tek parça HD izle

HEKİMOĞLU 26. BÖLÜM ÖZETİ Hekimoğlu, yıllar önce kaybettiği bir vakayla aynı semptomları gösteren hastanın peşine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.