14 Temmuz 2020 Salı

Coco Quinn Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?


Coco Quinn Kimdir?

Coco Quinn Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Coco Quinn sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı genç bir isimdir. Hakkında hayranları genellikle boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? nereli? sevgilisi var mı? varsa kim? gibi sorularının cevabını araştırıyor. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

2008 yılının Haziran ayında Amerika, Kaliforniya’da dünyaya gelmiştir. Burcu ikizler, boyu 1.50 cm, kilosu ise 43’tür. Göz rengi koyu kahverengi, saç rengi ise sarı’dır.

Annesinin ismi Jeannie Quinn olan başarılı ismin Tyler Quinn (erkek), Rihanna ve Kaylee isimlerinde kardeşleri vardır. Yaşantısını günümüzde ailesi ile birlikte doğup büyüdüğü Kaliforniya’da sürdürmekte..

Yine kendisi gibi özellikle sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı Gavin Magnus ile çıkmaktadır. Gavin Magnus oyuncu, rapçi ve ınfluencer olarak tanınmakta.

Coco Quinn sevgilisi kim?

İlk dönemlerde kardeşleri Kaylee ve Rihanna ile birlikte çalıştığı Quinn Sisters isimli youtube kanalında videolar paylaşmaya başlamıştır. İki yaşında iken jimnastik yapmaya başlayan genç isim Kaliforniya Riverside’da Showbiz Yetenek Yarışmasına katılmış ve o dönemde ismini duyurmayı başarmıştır. Günümüzde ise sosyal medya dünyasının yanı sıra dansçı kimliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Dance Precisions’da dans dersleri aldı. Daha sonra Just Plain Dancin ‘& Co.’ya geçti.

Kız kardeşleri ile birlikte Dance Precisions’da dans etmeye başladı. Daha sonra Just Plain Dancin’e geçti. Ardından çeşitli dans gösterilerine ve yarışmalara katılmaya devam edip, Kalifornia’daki Showbiz Yetenek Yarışmasına katılarak, 1.liğin sahibi oldu. Genç dansçı daha sonra Dance Precisions’daki mini elit yarışma ekibinin bir parçası oldu. İlk yarışma dansına 2013 yılında başladı ve ertesi sene solo performans sergileme fırsatı elde etti.

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Önder Keskin Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Önder Keskin Kimdir? Önder Keskin Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Önder Keskin uzun senelerdir dizi, sinema …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir