CHP Gençlik Kolları, Değrmendere’de maske ve kolonya dağıttı - Vatan Kocaeli Gazetesi
28 Ekim 2020 Çarşamba

CHP Gençlik Kolları, Değrmendere’de maske ve kolonya dağıttı

CHP İl ve İlçe Gençlik Kolları, Değirmendere sakinlerine maske ve kolonya dağıttı.


CHP Gençlik Kolları, Değrmendere’de maske ve kolonya dağıttı

CHP İl ve İlçe Gençlik Kolları, Değirmendere’de vatandaşa maske ve kolonya dağıttı.

CHP İl ve İlçe Gençlik Kolları yönetimi geçtiğimiz gün önemli bir etkinliğe imza attı. CHP’li gençler Değirmendere Sahili’nde vatandaşları, Covid-19 tehlikesine karşı uyarırken, vatandaşlara maske ve kolonya dağıttı. Gerçekleştirilen etkinliğe CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Zeki Karakadılar ve yönetimi, Kartepe Belediye Meclis Üyesi Tugay Adak, önceki dönem İl Gençlik Kolları Yöneticisi Caner Arduç, şimdiki ve önceki il ve ilçe yöneticileri katıldı.

AMFİ TİYATRO’DA BULUŞTULAR

CHP’li Gençler Değirmendere Yüzbaşılar’da bulunan Amfi Tiyatro’da bir araya gelerek, etkinliklerine başladılar. Gençler sahilde bulunan vatandaşları pandemi konusunda uyararak, maske ve kolonya dağıttı. Etkinlik için Değirmendereliler gençlere teşekkür etti.

“VİRÜSE BİTTİ GÖZÜYLE ASLA BAKILMAMALI”

CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Zeki Karakadılar, ‘Biliyorsunuz ki Covid-19 tehlikesi tamamen bitmedi. Her ne kadar normalleşme sürecine girdiysek de bu virüs önemsenmeli, asla bitti gözüyle bakmamalı. Bugün bizler Gölcük Değirmendere’ye gelerek hem vatandaşları uyarmak hem de maske ve kolonya dağıttık. Bu etkinliğimize katılım sağlayan bütün yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Fransa yönetimini şiddetle kınıyoruz” –  Vatan Kocaeli

İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı, haftalık basın açıklamasında ülke ve ilçe gündemine değindi.  …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir