Çetin Seymen yeni yıl mesajı yayınladı - Vatan Kocaeli Gazetesi
30 Ekim 2020 Cuma

Çetin Seymen yeni yıl mesajı yayınladı

Gölcük Adalet ve Kalkınma Partisi ilçe Başkanı Çetin Seymen yeni yıl ile ilgili mesaj yayınladı.


Çetin Seymen yeni yıl mesajı yayınladı

Gölcük Adalet ve Kalkınma Partisi ilçe Başkanı Çetin Seymen yeni yıl ile ilgili mesaj yayınladı.

Türkiye’nin sürdürdüğü atılımların yeni yılda da kararlılıkla devam etmesini istediğini vurgulayarak sözlerine başlayan Başkan Seymen şunları kaydetti:

“Geçtiğimiz yılda Ülkemiz, etkin bir dış politika ile Dünya’da önemli bir güç haline iyiden iyiye gelmiştir.İçeride ise bir yandan terör örgütleriyle kararlı mücadelesini sürdürürken, diğer yandan Yerli ve Milli Sihalar, İhalar, Ufuk Gemisi, Milgem Hücum Gemisi ve Yerli otomobil gibi kendi silah ve teknolojisini kendi üretebilecek kabiliyete hamdolsun erişmiştir. Hatta yurtdışına bu teknolojileri ihraç eden bir üretim merkezi haline gelmiştir.

Çok gayret gösterildi

Tüm bunların yanında Türkiye, önce insan anlayışını elden bırakmamış, haksızlığın ve zulmün karşısında durmaya devam etmiştir. Gerek diplomatik girişimleri, gerek sosyal yardımlarıyla mazlumların yanında olmaktan bir an geri durmamıştır. Genel ölçekte önemli mücadeleler sürdürülürken bizler de Gölcük Ak Parti Teşkilatı olarak geçtiğimiz yıl hem Kadın Kollarımız, hem Gençlik Kollarımız hem de Mahalle Teşkilatlarımız ile birlikte çok gayret gösterdik.Liderimiz Recep Tayyip ERDOĞAN’ın omuzlarından bir nebze yük alabilmek için elimizden gelenin fazlasını vermeye çalıştık.

Huzur, sağlık ve mutluluklar diledi

Yeni yılda da Allah’ın izniyle durmadan, yorulmadan koşmaya devam edeceğiz. Hemşerilerimizle gönül köprüleri kurmaya, problemlerin üstesinden hep birlikte gelmeye çalışacağız. Bu duygu ve düşüncelerle Ak Parti Gölcük Teşkilatımız ve Tüm Hemşerilerimizin yeni yılını kutluyor, huzur, sağlık ve mutluluklar diliyorum.”

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mimar ve Mühendis Statüsünde Memurların 2021 Yılı Ocak Ayı Maaş Ne Kadar Olacak?

Kamu kurumlarında görev yapan devlet memuru statüsündeki mühendis ve mimarlar 657 sayılı devlet memurları kanununa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.