14 Temmuz 2020 Salı

Çember: Kızımı Bulun filmi konusu nedir? Çember: Kızımı Bulun filmi oyuncuları kimdir?


TV ekranlarında yayınlandığında birçok kişinin ilgisini çeken Çember: Kızımı Bulun filmi bu akşam STAR TV ekranlarında izleyicinin karşısına çıkıyor. Kaçırılan küçük bir kızın kurtarılmasını konu edinen Çember: Kızımı Bulun filmiyle ilgili bazı bilgiler merak ediliyor. Peki, Çember: Kızımı Bulun filmi konusu nedir? Çember: Kızımı Bulun filmi oyuncuları kimdir?

ÇEMBER KIZIMI BULUN KONUSU NEDİR?

Peri adında anaokulu öğrencisi kız kaçırıldı.

Peri’nin dedesi Refik bey, eski emniyet amiri olduğu için bağlantılarını kullanarak torununun bulunması için Barış’ın önderliğindeki Özel ekibi devreye sokturur. Ekibimiz bu sefer bir cinayetin değil kayıp ve hasta bir kızın peşindedir. Zamanları kısıtlıdır.

Eldeki deliler bir süre sonra ekibimizi şaşkına çevirecek gerçeklerle yüzleştirir. Tüm kanıtlar tek bir kişiyi gösterirken yeni bilgilerle bir anda her şey başa döner.

ÇEMBER: KIZIMI BULUN OYUNCU KADROSU

Çember’in dördüncü filmi Kızımı Bulun’da konuk oyuncu olarak Melisa Sözen yer alıyor.

Abdullah Oğuz’un yönetmenliğini yaptığı ve yapımcılığını Yapımcılığını Ans Prodüksiyonun üstlendiği projenin başrollerinde Serhat Kılıç, Pelin Akil Altan, Barış Bağcı ve Anıl Altan yer alıyor.

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İşte Ozan Güven için 15 yıl hapis cezası istenen iddianamenin detayları

Kız arkadaşı Deniz Bulutsuz’u darp ettiği öne sürülen Ozan Güven hakkında, hakaret, cebir, hile ve tehdit ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir