11 Ağustos 2020 Salı

Cemal Can Canseven kimdir? İşte Survivor Cemal Can boy, yaş bilgileri ve hayatı


Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2020’de aylar süren zorlu mücadelede sona gelindi. Şampiyonun belirlenmesi az bir zaman kala büyük final için hazırlıklar devam ediyor. Başarılı bir yarışmanın ardından içerisinde bulunulan kritik sürece kadar gelmeyi başaran isimlerden Cemal Can Canseven’in takipçileri, yarışmacının hayatı hakkında yaş, boy, memleket ve meslek bilgileri gibi detayları araştırıyor. Peki sıkça araştırılan isimlerden biri olan ve gerek performansı gerekse arkadaşlarıyla olan dostça diyalogları açısından izleyicinin takdirini gören Cemal Can Canseven kimdir? İşte Survivor Cemal Can boy, yaş bilgileri ve hayatı hakkında merak edilen bilgiler…

Cemal Can Canseven kimdir? İşte Survivor Cemal Can boy, yaş bilgileri ve hayatı

Bu sezon Survivor’ın dikkat çeken yarışmacılarından Cemal Can Canseven, 1996 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Annesi Rizeli, babası ise Selanik göçmenidir.

Cemal Can’ın, kendisinden tam 9 yaş büyük, ‘küçük annem’ dediği bir ablası var.

Canseven, liseye kadar olan eğitimini İzmir’de tamamlayıp ardından üniversite eğitimi için İstanbul’a geldi.

İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümününde öğrenime başlayan Canseven, Arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy’de DJ’lik eğitimi almaya karar verdi ve şu an DJ’lik yapıyor.

Video paylaşım sitesi Youtube’ı da aktif kullanan Survivor Cemal Can’ın aynı zamanda, ünlü makyaj youtuberı Danla Bilic ile de üniversite yıllarından bu yana sürdürdükleri yakın dostluklarının olduğu biliniyor.

Cemal Can’ın boyu kaç sorusunun yanıtı ve hayatı hakkında detaylı bilgi bulunmamaktadır.

Cemal Can Canseven, daha Survivor’ın ilk haftasında bu fotoğrafı ile gündem oldu. Fotoğraf ‘hayaller ve hayatlar’ başlığı ile birçok kişi tarafından paylaşıldı.

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jennifer Lawrence, sattığı evden 5.61 milyon zarar etti

ABD’li başarılı oyuncu Jennifer Lawrence, 15.45 milyon dolara satışa çıkardığı evini 9.99 milyon dolara sattı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir