14 Temmuz 2020 Salı

Çatı Katı Aşk canlı izle! Kanal D canlı yayınında Çatı Katı Aşk 1. bölüm izle


Yaz sezonun gelmesiyle beraber birçok dizi ve yarışma sezon finali yaptı. Durum böyle olunca da kanallar yazlık dizileri yayınlamaya başladı. Kanal D’de Perşembe akşamları yayınlanacak olan Çatı Katı Aşk dizisi bugün ilk bölümü ile seyircisinin karşısına çıkıyor. Seyirciler birçok ünlü ismin rol aldığı Çatı Katı Aşk canlı izlemek istiyor. Kanal D canlı yayınında Çatı Katı Aşk 1. bölüm canlı izlemek için merak edilen ayrıntılar haberimizde yer alıyor…

Kanal D’nin yapımını Mia Yapım, yapımcılığını ve proje tasarımını Banu Akdeniz’in üstlendiği yeni dizisi “Çatı Katı Aşk” bu akşam 20.00’da Kanal D’de yayınlanıyor.

Sıcacık hikayesiyle Yeşilçam filmi tadındaki romantik komedinin yönetmen koltuğunda Barış Yöş oturuyor. Treadmanını Barkın Şenüren’in yazdığı, senaryosu Saygın Delibaş ve Fethi Kantarcı’ya ait “Çatı Katı Aşk”, bu akşam 20.00’da Kanal D’de başlıyor!

ÇATI KATI AŞK DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Çatı Katı, geniş ve sımsıcak bir aileye iki yabancı misafirin dahil olmasıyla başlar. Dayanışmayla ve birbirine tutunarak yaşayan bu aileye minik bir “yalan”la katılan Ateş ve Yasemin, bu çatının altında önce aşkla çarpışacak, sonra yalanlarıyla sınanacak ama zaman içinde dostluğu, paylaşmayı ve sevgiyi göreceklerdir. Çatı Katı, hayata yeni atılanların, sırtında dünyaları taşıyanların, yuvayı ilmek ilmek örenlerin yani bizim, hepimizin hikayesidir aslında. Ama hepsinden öte bir aşk hikayesidir…

ÇATI KATI AŞK DİZİSİNİ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Karakterleri birbirine taban tabana zıt, farklı sosyal sınıflardan ve kültürlerden gelen Ateş, Ayşen, Demir ve Yasemin’in ailelerini karşılarına alma pahasına aşklarında direnmelerinin hikayesidir. Hayat gençleri yine boylarından büyük dertlerle baş başa bırakırken, hasretini duyduğumuz bu aile, kuvvetli bağlarıyla her şeyin üstesinden gelip bir arada kalmayı başarabilecek midir?

ÇATI KATI AŞK DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Furkan Andıç (Ateş Avcı), Ezgi Şenler (Ayşen Yılmaz), Yiğit Kirazcı (Demir Yılmaz),

Nilay Deniz (Yasemin Çetin), Renan Bilek (Celal Yılmaz),

Tülay Günal (Perihan Yılmaz), Erhan Yazıcıoğlu (Asaf Avcı), Ebru Aykaç (Gülriz Avcı),

Burak Tamdoğan (Filozof Emin), Pelin Öztekin (Süheyla Durmaz),

Bülent Seyran (Şuayip Durmaz), Bedia Ener (Saadet Yılmaz)

Yapım: Mia Yapım
Yapımcı: Banu Akdeniz
Yönetmen: Barış Yöş
Senaryo: Saygın Delibaş, Fethi Kantarcı
Treadman: Barkın Şenüren
Görüntü Yönetmeni: Ali Aslan

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İşte Ozan Güven için 15 yıl hapis cezası istenen iddianamenin detayları

Kız arkadaşı Deniz Bulutsuz’u darp ettiği öne sürülen Ozan Güven hakkında, hakaret, cebir, hile ve tehdit ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir