Burak Tozkoparan, Menajerimi Ara dizisinin kadrosuna katıldı! - 1 - Vatan Kocaeli Gazetesi
23 Ekim 2020 Cuma

Burak Tozkoparan, Menajerimi Ara dizisinin kadrosuna katıldı! – 1


Her bölümü ilgiyle izlenen ‘Menajerimi Ara’ dizisinin oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu. Dizinin oyuncu kadrosuna 9.bölümden itibaren dahil olacak olan Burak Tozkoparan ‘Emir’ karakterini canlandıracak. Dizinin yayınlanan yeni bölüm tanıtımında ise Ali Yoğurtçuoğlu ve İlkin Tüfekçi konuk oyuncu olarak yer alıyor.

 
Dizinin konuk oyuncuları olarak yer alan Ali Yoğurtçuoğlu ve İlkin Tüfekçi aynı filmde yer alması istenen iki eski sevgili olarak seyircinin karşısına çıkacak. Dicle ve Kıraç’ın sakladığı büyük gerçeği öğrenen Beren, bir kez daha babasını kaybetmenin korkusunu yaşayacak. Tanıtımda Feris ve Nejat’ın romantik sahneleri dikkat çekerken, yayınlanan düğün sahnesi ise kafaları karıştırdı.

Oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan ‘Menajerimi Ara’nın yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. ‘Menajerimi Ara’nın senaryosunu ise Ekin Atalar kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.

YAZAR: Ömer Yılmaz

Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İletişim Fakültesi 2017 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sinem Kobal’ı doğumda eşi Kenan İmirzalıoğlu yalnız bırakmadı!

Samet Koçoğlu 22 Ekim 2020 Sosyete, Ünlüler Kenan İmirzalıoğlu’nun eşi Sinem Kobal, önceki gün öğlen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir