Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Yılmaz Oğlunu Almak İçin Demir'e Silah Çekiyor! - Vatan Kocaeli Gazetesi
24 Ekim 2020 Cumartesi

Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Yılmaz Oğlunu Almak İçin Demir’e Silah Çekiyor!


Atv’nin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 68. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Züleyha, Hünkar’a bir kez daha güvendiği için pişman olur ve ona bıçak çeker. Yılmaz, Hünkar’ı alıp bir kulübeye götürür ve orayı ateşe verir. Hünkar, alevler içinde kalır.  Sevda, konağa gelir. Demir’e annesinin bir amacı olduğunu oda savaşı kaybetmemek olduğunu söyler. Bir Zamanlar Çukurova 68. bölü 2. fragmanı yayınlandı. Yılmaz, oğlunu almak için Demir’e silah çekiyor.

Perşembe Dizileri 2020

Yılmaz Oğlunu Almak İçin Demir’e Silah Çekiyor!

Bir Zamanlar Çukurova 68. bölüm 2. fragmanında; Demir, Züleyha’yı sevmekten de başının üzerinde taşımaktan da bıktığını ve o ölümsüz aşkı Yılmaz’a gitmesini istiyor. Yılmaz, oğlunu Demir’den almak için harekete geçiyor. Demir’in karşısına çıkıp oğlunu kendisine vermesini istiyor. Silahını Demir’e doğrultan Yılmaz, tetiği çekecek mi?

İşte Bir Zamanlar Çukurova 68. bölüm 2. fragmanı….

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 67. BÖLÜM ÖZETİ!

Yılmaz, Demir’in peşinden koşup karısını şikayet etmemesi karşılığında karşılıklı bir protokol imzalayabileceğini ve şirket hisselerini almaktan vazgeçeceğini söyler. İkili aralarında bir sözleşme imzaler. Ama ertesi gün, jandarmalar tam da Müjgan’ın baş hekim vekili olduğunun açıklandığı sırada hastaneye gelir.

Müjgan’ı jandarmalar götürür. Züleyha’nın da ifadesini almak için jandarmalar gelir ve onu karakola götürür. Züleyha, Yılmaz’la kaçma planları yaptığı için Müjgan’ın hapse girmesini istemez ve kendisini onun vurmadığına dair ifade verir. Demir, Sevda’dan aldığı akılla jandarmaya gidip, karısını ve çocuklarının annesi tarafından alı konulduğu şikayetinde bulunur.

Demir’i ve jandarmaları karşısında gören Hünkar çok şaşırır. Züleyha ise, kimse tarafından alı konulmadığını söyler. Demir’e de o kadının evinde kalamayacağını söyler. Hünkar, Yılmaz ile Züleyha’yı küçük konağın önünde konuşurken görür. Önce Yılmaz’a gidip, yaptıklarından çok pişman olduğunu söyleyip af diler.

Züleyha’ya ise, bir çanta dolusu altınını veren Hünkar, onların kaçacaklarını bildiğini söyler. Hünkar, Züleyha’yı ve çocukları göz yaşları içinde uğurlar. Yılmaz’da, Kerem Ali’yi alıp onu buluşacakları yerde beklemeye başlar. Ama Züleyha’nın yolunu bir araba keser.

 Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yılmaz Bu Sefer Hünkar’ı Affetmiyor!

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sağlık Problemini İlk Kez Açıkladı!

Ebrar Durmuş 24 Ekim 2020 Ünlüler Kadir Doğulu yaşadığı zor günleri anlattı. Armağan Çağlayan’ın 196Sekiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir