Bir Annenin Günahı Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu - Vatan Kocaeli Gazetesi
29 Ekim 2020 Perşembe

Bir Annenin Günahı Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu


Bir Annenin Günahı dizisi tüm oyuncuları, güncel oyuncu kadrosu hakkında güzel bir liste hazırladık. Yeni gelen oyuncular, giden oyuncular.

Kanal D ekranlarında göreceğimiz Bir Annenin Günahı dizisi hakkında söyleyebileceğimiz en önemli şeylerden biri elbette efsane kadrosu olacaktır.

Geçtiğimiz günlerde Mehmet Aslantuğ ile yapılan anlaşmalar iptal oldu ve yerine Musa Uzunlar geldi. Bu noktadan sonra Limon Film kadroyu efsaneye dönüştürmeye ant içmiş gibi.

Deneyimli oyuncular ile onlara göre daha az deneyimli oyuncular bir arada evet. Ancak bu isimler arasında Mert Yazıcıoğlu da bulunmakta. Oldukça fazla hayran kitlesi bulunan genç oyuncu tecrübe elde etmeye devam ediyor.

Not: Bir Annenin Günahı ne zaman? Yayın tarihi şu an için belli değildir. Yakın zamanda ilk bölüm tarihi ile karşınızda olacağız.

Genel Bilgiler
Tür:
Ülke: Türkiye
Kanal: Kanal D
İlk Bölüm Tarihi:

Bir Annenin Günahı Oyuncu Kadrosu


Bir Annenin Günahı Konusu

Dizinin konusu şu an için netleşmiş değil. Bu sebeple bir süre sonra Bir Annenin Günahı dizi konusu için lütfen tekrar bizi ziyaret ediniz.

Zamanla dizi ile ilgili bilgiler gelmeye devam ederken bizler de yazılarımıza bir yenisini eklerken, hali hazırda gönderilen yazıları da düzenlemeye devam ediyoruz.

NOT: Konu düzenlenecek.


Fragman

Tanıtım videosu şu an için yayınlanmamıştır. Yeni oyuncuların gelmesi, çekimlerin devam etmesi ile yazımızı güncelleyecek ve tanıtım videosunu yerleştireceğiz.

Bu arada dizinin yapımcısı, yönetmeni ve senaristi hakkında özet bilgi edinmek isterseniz tıklayabilirsiniz: Bir Annenin Günahı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Bir Annenin Günahı oyuncuları hakkında yorumlarınızı hepimizle paylaşabilirsiniz!

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 54. bölüm tek parça izle 29 Ekim 2020 Perşembe

Show TV’nin sevilen gündüz kuşağı programı Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 54. bölümü ile 29 Ekim 2020 Perşembe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir