Belediyeye En Az 4 Bin TL Maaşla Personel Alımı Yapacak! - Belediye Personeli - Vatan Kocaeli Gazetesi
23 Ekim 2020 Cuma

Belediyeye En Az 4 Bin TL Maaşla Personel Alımı Yapacak! – Belediye Personeli


En az 4 Bin TL Maaşla Afyonkarahisar Taşoluk Belediye Başkanlığı tarafından personel alım ilanı yayımlandı. 

Yayımlanan personel alım ilanında: 

“Taşoluk Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; “Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği” hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadroya açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.” denildi.

Başvuru Şartları Nelerdir? 

a) Türk vatandaşı olmak,

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

c) Türk ceza kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya dana fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağma gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

e) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak

f) İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

Başvuru Yeri ve Tarihi 

Başvuru belgeleri ile birlikte 25.11. 2020 tarihinden 27.11.2020 günü saat 17.30′ a kadar (mesai günlerinde 08:30-12.30 13.30-17.30 saatleri arasında) Taşoluk Belediye Başkanlığı Bahçelievler Mahallesi, Milli İrade Şehitleri Caddesi No:66 Taşoluk / Afyonkarahisar adresine müracaatlarını yapabileceklerdir.

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Hayat 8. Bölüm İzle! Kanal D Yeni Hayat 9. Yeni Bölüm Fragmanı Paylaşıldı!

Yeni Hayat dizisi 8. bölüm yayınlandı. KargaSeven Pictures imzalı, yönetmeliğini Başak Soysal ve Cem Özüduru’nun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir