Belediye Başkanlığına Bahçıvan Görevlisi Alımı Yapılacak - Vatan Kocaeli Gazetesi
23 Ekim 2020 Cuma

Belediye Başkanlığına Bahçıvan Görevlisi Alımı Yapılacak


Belediye Başkanlığına Bahçıvan Görevlisi Alımı Yapılacak

Belediye başkanlığı kurumunda görevlendirilmek üzere personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Reşadiye Belediyesi Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 3 adet Bahçıvan Görevlisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Reşadiye Belediyesi Başkanlığı Bahçıvan görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 19.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması zorunludur.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

İŞKUR internet web sitesine size ait olan şifreniz ile giriş yapınız. Giriş işleminden sonra İŞ İLANLARI bölümünde İŞYERİ ÜNVANI bölümüne CİMİTEKKE KSB.BELEDİYE BAŞKANLIĞI yazın ve ARA butonuna basınız. Başvuru ilanı aşağıda listelenecektir.

İSTENİLEN BELGELER

1. Reşadiye Belediyesi Başkanlığı Bahçıvan görevlisi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Reşadiye Belediyesi Başkanlığı Bahçıvan görevlisi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Reşadiye Belediyesi Başkanlığı Bahçıvan görevlisi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Reşadiye Belediyesi Başkanlığı Bahçıvan görevlisi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Reşadiye Belediyesi Başkanlığı Bahçıvan görevlisi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Reşadiye Belediyesi Başkanlığı Bahçıvan görevlisi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Reşadiye Belediyesi Başkanlığı Bahçıvan görevlisi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Reşadiye Belediyesi Başkanlığı Bahçıvan görevlisi Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Reşadiye Belediyesi Başkanlığı Bahçıvan görevlisi Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Reşadiye Belediyesi Başkanlığı Bahçıvan görevlisi Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Reşadiye Belediyesi Başkanlığı Bahçıvan görevlisi Alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Reşadiye Belediyesi Başkanlığı Bahçıvan görevlisi Alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Reşadiye Belediyesi Başkanlığı Bahçıvan görevlisi Alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hayırlı Cumalar! Sevdiklerinize en güzel Cuma mesajları! Kısa, anlamlı, güzel Cuma mesajları! WhatsApp Cuma mesajları!

Her hafta olduğu gibi bu hafta da en çok araştırıla konular arasında sevdiklerinize en güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir