BAYKAR hediye tablet başvurusu nasıl yapılır? BAYKAR 5000 tablet başvuru NE ZAMAN OLACAK - Vatan Kocaeli Gazetesi
26 Ekim 2020 Pazartesi

BAYKAR hediye tablet başvurusu nasıl yapılır? BAYKAR 5000 tablet başvuru NE ZAMAN OLACAK

BAYKAR hediye tablet başvurusu nasıl yapılır? Baykar hediye tablet, baykar 5000 tablet başvurusu nasıl yapılıyor? Uzaktan eğitimin ilk orta ve lise dereceli okullarda 31 ağustos’tan itibaren başlaması ve mevcut pandemi sebebiyle halen daha açılmaması nedeniyle uzaktan eğitim süregelmek de iken ülkemizde interneti, tableti ya da bilgisayarı olmayan binlerce öğrenci bulunmakta olduğu herkesi üzmekte.  Uzaktan eğitime ulaşma fırsatı bulunmayan öğrenciler için baykar 5000 adet tablet bilgisayar hediye edeceklerini duyurdu. Baykar Teknik Müdürü heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar tarafından yapılan açıklamada uzaktan eğitime destek amaçlı baykar 5000 tablet başvurusu detayları da çok merak edildi. 

Baykar hediye tablet kampanyası şu sıralar yüz binlerce öğrenci tarafından merakla araştırılırken ilan365 olarak sizlere baykar bedava tablet başvurusu detaylarını paylaşacağız.

Peki uzaktan eğitimin desteklenmesi amacıyla baykar bedava tablet başvurusu nasıl yapılır sorusunun cevabına istinaden hazırladığımız haberimizde baykar bedava tablet başvurusu nasıl yapılır Ve ücretsiz tablet nasıl alınır detayları haberimizde

Uzaktan eğitimin yaşandığı covid salgını sebebiyle yarıda kalan eğitim 31 Ağustos itibariyle evlerden internet üzerinden başlamış bulunmakta. Eğitiminden geri kalınmaması için başlatılan uzaktan eğitime binlerce öğrencinin dahil olamadığını da biliyoruz. Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı’nın başlattığı tablet dizüstü bilgisayar kampanyasının akabinde Bugün de BAYKAR dan çok büyük bir açıklama yapıldı. Baykar bedava tablet 5000 tablet dağıtılacağı açıklaması sonrasında merakla beklenen BAYKAR bedava tablet başvurusu nasıl yapılır ücretsiz tablet nasıl alınır?

Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada 5000 tablet uzaktan eğitim Gören ve ihtiyacı olan öğrencilere dağıtılacağını söyledi. Bayraktar yaptığı açıklamada ”Fırsat eşitliğine katkı sunmak hedefiyle yola çıktık engelliler kaldırıldığında öğrencilerimizin bizi daha güzel bir geleceğe ulaştırılacağını inanıyoruz ‘ dedi

Milli Eğitim Bakanlığı ile koordineli olarak ortaklaşa başlatılan kampanya kapsamında BAYKAR bedava tablet ihtiyacı olan öğrencilere ulaştırılacak BAYKAR bedava tablet kampanyasının ne zaman ve ne şekilde dağıt olacağına dair Henüz bir bilgi paylaşımı yapılmadı.


Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2020, 20:12

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çamlıdere Belediye Başkanı Doğruları Konuşmuyor

AK Parti Çamlıdere İlçe Kongresinde konuşan belediye başkanı Hazım Caner Can, Çamlıdere’deki öğretmen atamalarına ilişkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir