Başkan Sezer'i Muhtarlar ziyaret etti -  Vatan Kocaeli - Vatan Kocaeli Gazetesi
24 Ekim 2020 Cumartesi

Başkan Sezer’i Muhtarlar ziyaret etti –  Vatan Kocaeli


Türkiye Muhtarlar Derneği Gölcük Şubesi Yönetimi, Muhtarlar Günü dolayısıyla dün Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’i ziyaret etti. 

Ziyarette Başkan Sezer’in yanı sıra Türkiye Muhtarlar Derneği Gölcük Şubesi Başkanı Bilge Saral ve yönetimi de hazır bulundu. Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, gerçekleştirilen ziyaretten ötürü memnuniyet duyduğunu dile getirerek muhtarların özellikle pandemi sürecinde yoğun bir şekilde çalıştığını, filyasyon ekiplerinde de gayretli bir çalışma ortaya koyduklarını dile getirerek muhtarların gününü kutladığını dile getirdi.

 Muhtarlarımız görevden kaçmadı

Dernek Başkanı Bilge Saral, ziyarette sözü alarak “19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutlamak amacıyla programımızı yapabilmek için çalışmalarımızı tamamladık. Pandeminin gölgesinde, sosyal mesafeye uyarak bu programımızı icra edeceğiz. Bu kapsamda sizi de ziyaret etmek istedik. Bizi kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. İlçemizde görev yapan tüm muhtarlarımız, özellikle bu dönemde mahallelerinde yoğun bir program dahilinde görev yapıyor. Her bir muhtarımızın özveri ile çalıştığını söyleyebiliriz. Sizin de belirttiğiniz gibi filyasyon ekiplerinde de çalışmalarını sürdüren muhtarlarımız, hiçbir zaman görevden kaçmadı ve muhtarlık görevlerinin yanı sıra, pandemi sürecinde üzerlerine düşeni yapmaya özen gösteriyorlar” dedi.

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaymakamlıktan Köpekler konusunda açıklama yapıldı –  Vatan Kocaeli

21 Ekimde Gölcük Değirmendere Yalı Evleri’nin olduğu bölgede vatandaşların iddiasına göre ayak parmakları kesilmiş vaziyette …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir