Başhekim olarak ataması gerçekleşti -  Vatan Kocaeli - Vatan Kocaeli Gazetesi
24 Kasım 2020 Salı

Başhekim olarak ataması gerçekleşti –  Vatan KocaeliGölcük Necati Çelik Devlet Hastanesinde başhekim yardımcısı olarak göreve başlayan,Uz. Dr. Sertan Acar’ın Başhekim ataması gerçekleşti.

Uz. Dr. Sertan Acar kimdir?

1973 yılında İzmit doğumlu olan Uz.Dr. Sertan Acar 1996 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2000 – 2005 yılları  arasında  Kocaeli  Üniversitesi  Tıp  Fakültesi  Anestezi ve  Reanimasyon Ana Bilim Dalında ihtisasını tamamlayan Acar 2010-2013 yılları arasında Hendek Devlet hastanesinde Anestezi uzmanı olarak çalıştı. Daha  sonra  Karamürsel  Devlet  Hastanesinde hizmet vermiştir. Evli ve 2 çocuk babası olan  Sertan Acar  05.09.2016 tarihi itibariyle Gölcük  Necati  Çelik  Devlet  Hastanesinde  Baştabip Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

Vatan Kocaeli Gazetesi olarak Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi  olarak atanan Uz.Dr. Sertan Acar’a yeni görevinde başarılar dilerim.

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Batılın algılarını gerçeklerle yok edeceğiz” –  Vatan Kocaeli

Haber albümü için resme tıklayın Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.