Babil 16. bölüm canlı izle! Star TV canlı yayınında Babil 16. bölüm izle - Vatan Kocaeli Gazetesi
23 Ekim 2020 Cuma

Babil 16. bölüm canlı izle! Star TV canlı yayınında Babil 16. bölüm izle


Her bölümü ayrı bir heyecan sahne olan Babil dizisinin yeni bölümü bomba gibi gelişmelerle geliyor. İlginç hikayesi ve geniş kadrosu ile ilgi çeken Babil dizisinin yeni bölümünde . İrfan’ın hapisten çıktığını öğrenen İlay, yüzleşme korkusu yaşarken, Eda İrfan’ın hiç beklemediği bir hamle yapıyor.  Yaşanan bu gelişmeleri canlı takip etmek isteyen dizinin hayranları Babil 16. bölüm canlı izle! Star TV canlı yayınında Babil 16. bölüm izle detaylarını araştırıyor. Merak edilen yayın bilgileri haberimizde…

BABİL DİZİSİ 16. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İrfan ile Ayşe arasındaki çekim giderek artarken, Egemen Eda’yı, İrfan’sız bir dünyaya ikna etmeye çalışıyor. İrfan’ın hapisten çıktığını öğrenen İlay, yüzleşme korkusu yaşarken, Eda İrfan’ın hiç beklemediği bir hamle yapıyor. Deniz ile arasına giren herkesi karşısına alan İrfan, Süleyman ve Egemen’e bir kez daha meydan okuyor.

BABİL DİZİSİ 16. BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Halit Ergenç’in idealist bir ekonomi profesörü olan İrfan karakteriyle izleyici karşısına çıktığı dizide başarılı oyuncular, Aslı Enver, Birce Akalay, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu ve Onur Saylak başrolleri paylaşıyor. Yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, dizinin senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel kaleme alıyor.

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ebru Gündeş’in Şarkısını Söyledi.. – Magazin Haberleri

Pop sanatçısı Pınar Kömürcüoğlu, ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in seslendirdiği bir şarkıyı coverladı. “Ebru Gündeş’in seslendirdiği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir