Az kalsın Diyarbakır’dan otobüsle dönüyorlardı - Vatan Kocaeli Gazetesi
27 Kasım 2020 Cuma

Az kalsın Diyarbakır’dan otobüsle dönüyorlardıKİMİ YÖNETİCİLER GÜNDEME GETİRDİ

Kocaelispor’un Amed Sportif deplasmanındaki farklı yenilgisi ve mücadeleden uzak görüntüsü büyük tepkiyi ve hayal kırıklığını beraberinde getirmişti. Maç bitimi adeta burnundan soluyan bazı yöneticilerin takıma yaklaşık 1400 km’lik yolu otobüsle dönme cezası verilmesini istedikleri belirtildi. Ancak birkaç yöneticinin gündeme getirdiği bu öneri tartışmaya neden oldu.  

ÇOĞUNLUK UYGUN BULMADI

Çoğunluk böyle bir cezanın yanlış olacağı, en doğrusunun para cezası verme görüşünü ortaya koyunca otobüsle dönüş iptal edildi, takım planlandığı gibi uçakla döndü. Bilindiği gibi 2018-19 sezonunda F.Bahçe Akhisar deplasmanında kaybedince Başkan Ali Koç takıma otobüsle dönüş cezası vermişti. Kocaelispor’da daha uzak deplasmandaki benzer ceza direkten döndü.

GÜNLERCE KONUŞULMUŞTU- 2018-19 sezonu F.Bahçe, Akhisar deplasmanında kaybedince Başkan Ali Koç takıma otobüsle dönme cezası vermiş, olay uzun süre konuşulmuştu.

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Perilerde Covid şoku! 4 sporcuda birden! | Kocaeli Spor

Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi’ndeki temsilcimiz İzmit Belediyespor’da Covid-19 şoku yaşanıyor.   Adana Basketbol maçı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.