Atv Kuruluş Osman 29. Bölüm İzle! Kuruluş Osman 30. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? - Vatan Kocaeli Gazetesi
27 Ekim 2020 Salı

Atv Kuruluş Osman 29. Bölüm İzle! Kuruluş Osman 30. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?


Kuruluş Osman 29. bölüm ekrana geldi. Diriliş Ertuğrul’dan sonra devam niteliğindeki dizi Kuruluş Osman’ın yapımcılığını Mehmet Bozdağ üstleniyor. Kuruluş Osman 2. sezonuna çok da ha iddialı girdi, Cüneyt Arkın gibi usta bir isim de dahil oldu. Kuruluş Osman 30. yeni bölüm tanıtımı yayınlandığında haberimizde bulabilirsiniz.

Kuruluş Osman 30. yeni bölümü 21 Ekim Çarşamba akşamı Atv’de olacak.

Kuruluş Osman 29. Bölüm: Sezona zirvede başlayan ve ilk bölümüyle çok konuşulan rekortmen dizi Kuruluş Osman’da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Kuruluş Osman’ın 29’uncu bölümünde, Osman Bey kendisine kurulan tuzağı bertaraf etmek için mücadele ediyor. Babasıyla buluşmak üzere Kayı Obası’ndan ayrılan Osman Bey kendisine kurulan tuzaktan kurtulmak için mücadele ederken; uç bölgesindeki faaliyetlerine başlayan Nikola ve Flatyos, Kayı Obası’na geliyor. Savcı Bey’in obaya gelişi heyecan yaratırken, Osman Bey’in akıbetinin belirsizliği Bala Hatun’u endişeye sürüklüyor. Osman Bey ölümcül tuzaktan kurtulabilecek mi? Kayı Obası’na gelen Nikola ve Flatyos’un planı ne? Ertuğrul Bey, oğlunu bulabilmek için nasıl bir hamle yapacak? Savcı Bey, kardeşi Osman Bey’in kayıp olduğunu öğrenince nasıl hareket edecek? Bala Hatun, Ertuğrul Bey’e kendini kabul ettirebilecek mi? KURULUŞ OSMAN 29. BÖLÜM İZLEKuruluş Osman 28. Bölüm: 
Kulucahisar Kalesi fethiyle, Konstantiniye’nin ve imparatorun öfkesini üzerine çeken Osman Bey, uç bölgesinde huzuru tesis etmiştir. Osman Bey’e karşı harekete geçen ve en deneyimli kumandanlarından Aya Nikola’yı bölgeye gönderme kararı alan Bizans İmparatoru, başarılarıyla tüm obalara umut olan bu Türk beyini saf dışı bırakmaya kararlıdır. Kayı Obası’nın yazı geçirdiği yaylaya yapılan sürpriz baskın Bizans’ın emellerini açık ederken, bu alçaklığın hesabını sormaya kararlı olan Osman Bey; Aksakallılar’dan aldığı görevle Alplerini bir araya toplar. Ertuğrul Bey’in dönüşü ise yaralarını sarmaya çalışan Kayı Obası’nda coşkuyla karşılanır. Osman Bey ve Alpleri Bizans ordusunu bertaraf edebilecek mi? Osman Bey, Aksakallılar’dan nasıl bir vazife alacak? Ertuğrul Bey’in dönüşüyle Kayı Obası’ndaki dengeler nasıl değişecek? Aya Nikola, uç bölgesinde Bizans hakimiyetini yeniden tesis etmek için neler yapacak? Bala Hatun, Kayılar’a yapılan baskından kurtulabilecek mi? KURULUŞ OSMAN 28. BÖLÜM İZLE

Kuruluş Osman Konusu

Dizi 400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesini anlatıyor.

Kuruluş Osman Nerede Çekiliyor?

Kuruluş Osman’ın çekimleri dönemin obaları, otağları, şehirleri ve mekanlarını hissettiren Beykoz’a bağlı Riva’da kurulan sette çekiliyor.

Kuruluş Osman Dizi Oyuncuları ve Karakterleri:

Kuruluş Osman Dizi Karakterleri
Burak Özçivit – Osman
Nurettin Sönmez – Bamsı
Ragıp Savaş – Dündar
Saruhan Hünel – Alişar
Yurdaer Okur – Balgay
İsmail Hakkı Ürün – Samsa
Seda Yıldız – Şeyh Edebali
Ayşegül Günay – Demir Zöhre
Eren Vurdem – Konur Alp
Alma Terziç – Sofia
Emre Basalak – Gündüz
Özge Törer – Bala Hatun
Buse Arslan – Akdeniz Aygül
Aslıhan Karalar – Burçin
Açelya Özcan – Ayşe Hatun
Yiğit Uçan – Boran
Burak Çelik – Kongar
Çağrı Şensoy – Cerkutay
Celal Al – Abdurrahman
Tolga Akkaya – Dumrul
Atilla Güzel – Ayaz
Sezgin Erdemir – Sungur Tekin
Çağkan Çulha – Bahadır
Atılgan Gümüş – Böke

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

26 Ekim MasterChef Türkiye Mavi ve Kırmızı Takım Kaptanları! MasterChef 86. Bölüm Mavi ve Kırmızı Takım Nasıl Kuruldu?

MasterChef 2020 hızlanan temposuyla izleyenleri Tv8’de toplamayı başarıyor. Mehmet, Danilo ve Somer şefin yarışmacıları kıyasıya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir