Aslı Turanlı kimdir? Arda ile Omuz Omuza 18 Ekim Pazar - Vatan Kocaeli Gazetesi
31 Ekim 2020 Cumartesi

Aslı Turanlı kimdir? Arda ile Omuz Omuza 18 Ekim Pazar


Türkiye’nin sevilen şeflerinden Arda Türkmen’in, her hafta pazar günü mutfağında ünlü bir konuğu ağırladığı program Arda ile Omuz Omuza yeni bölümü ile ekrana geliyor. Arda ile Omuz Omuza 63.Bölümü 18..

Türkiye’nin sevilen şeflerinden Arda Türkmen’in, her hafta pazar günü mutfağında ünlü bir konuğu ağırladığı program Arda ile Omuz Omuza yeni bölümü ile ekrana geliyor. Arda ile Omuz Omuza 63.Bölümü 18 Ekim Pazar saat 13:00’ten itibaren Kanal D’de izleyicisi ile buluşuyor.

Arda ile Omuz Omuza’nın bu haftaki konuğu Aslı Turanlı.

ASLI TURANLI KİMDİR?

1995’te doğan Aslı Turanlı, üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Dış Ticaret ve Uluslararası Amerikan İlişkileri bölümünde tamamladı.

Emek Sahnesi’nde bazı oyunlarda rol alan Aslı Turanlı, Tiyatro Karnaval’da sahnelenen Ferdi Merter’in yönettiği, Kaan Erkal’ın senaryosunu yazdığı ‘Ahh Süreyya’ müzikalinin kadrosuna girdi.

Kanal D’nin en uzun soluklu dizi olan dizi olan Arka Sokaklar’da rol alan güzel oyuncu, ardından Ali Yorgancıoğlu’nun yönetmenliğini yaptığı ‘Aslı Gibidir’de oynadı.

Bir ara Kim Milyoner Olmak İster Yarışması’na katılan Aslı Turanlı, verdiği bir röportajda ailesinin ve arkadaşlarının ona “Şeker Kız” diye seslendiğini ve oyunculuk yapmak istediğini ifade etmişti.

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

39 milyon konut için değer takip sistemi

Milyonlarca konut sahibini ilgilendiren son dakika haberi geldi. Başkan Recep Tayyip Erdoğanın onayladığı 2021 Cumhurbaşkanlığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.