26 Eylül 2020 Cumartesi

Arkadaşlarıyla çıktığı tatilde maskesiz yakalanan Demet Akalın: Takmama gerek yok


İzmir’de arkadaşlarıyla tatil yapan Demet Akalın, dün akşam yemek yediği mekandan çıkarken maskesiz görüntülendi. “Maske takmama gerek yok” diyen Akalın, polisleri görünce poşetindeki maskeye sarıldı. Şarkıcı, yakın dostu Alişan’ın geçirdiği kaza hakkında da konuştu.

Şarkıcı Demet Akalın, kızı Hira, arkadaşı Özlem Yıldız, Yıldız’ın oğlu Demir Serter ve aile dostlarıyla Çeşme’de tatiline devam ediyor. Alaçatı’da dün akşam bir mekanda yemek yiyen Akalın ve beraberindekiler, mekandan maskesiz çıktı. Karşılarında polisi gören ünlü isimler, kısa süreli panik yaşadı.

Abdullah Gül’den çoklu baro yalanlaması: Ben önermedim
Başsavcılık, Bakan Albayrak ve Esra Albayrak’a yönelik ahlaksız paylaşımlara soruşturma başlattı
Bakan Albayrak, yeni doğan çocuğu için mesaj atan ve dua edenlere teşekkür etti

TEDBİRLERE UYMADI

Koronavirüs tedbirlerine uymayarak maskesiz sokağa çıkan Akalın, “Biz aynı evde kalıyoruz, onun için maske takmama gerek yok” dedi. Bir süre sonra karşıdan gelen polisleri fark eden Akalın, elindeki paketten çıkardığı maskeyi hemen takarken, yanındakilere de maske verdi. Akalın, polislerle de selamlaşmayı da ihmal etmedi.

“ALİŞAN İLK BENİ ARAMIŞ”

Yakın arkadaşı olan ve ailesiyle Manisa’da kaza geçiren şarkıcı Alişan’a ‘geçmiş olsun’ dileklerini ilettiğini söyleyen Demet Akalın, “Alişan ilk beni aramış. Çocuklar da onu söyledi” diye konuştu. Kızı Hira’nın kameralardan rahatsız olduğunu dile getiren Akalın, bu nedenle çok fazla konuşamadığını söyleyip, “Tatilim iyi geçiyor” diyerek uzaklaştı.

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mariah Carey ilk kez anlattı: Ablam uyuşturucuya zorladı

ABD’li şarkıcı Mariah Carey, 12 yaşındayken ablası Allison’ın kendisine uyuşturucu vermeye çalıştığını ve seks işçisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir