Arıza 7.Bölüm Fragmanı İzle 25 Ekim Pazar - Vatan Kocaeli Gazetesi
20 Ekim 2020 Salı

Arıza 7.Bölüm Fragmanı İzle 25 Ekim Pazar


Show TV’nin beğenilerek izlenen dizisi Arıza 7.Bölümü ile 25 Ekim Pazar saat 20:00’den itibaren ekranlara gelecek. Yeni bölümünde neler yaşanacağı merak edilen dizide yeni arızalar çıkmaya devam ediyor! Ali Rıza..

Show TV’nin beğenilerek izlenen dizisi Arıza 7.Bölümü ile 25 Ekim Pazar saat 20:00’den itibaren ekranlara gelecek. Yeni bölümünde neler yaşanacağı merak edilen dizide yeni arızalar çıkmaya devam ediyor!

Ali Rıza ve Burak birbirlerine meydan okurken, Avukat Füsun’un şikayeti üzerine Haşmet ve Murat’ın emniyette oldukları haberi gelir. Konsorsiyum üyeleri ise toplanarak Sabri’nin, Burak tarafından alınmasından duydukları rahatsızlığı ifade ederler.

Haşmet, Sabri’yi kurtaran Rıza ile yakınlaşmak ister. Amacı Rıza’nın arkasında kimin olduğunu da öğrenmektir. A.Rıza’ya teşekkür etmek için durağa geldiğinde durak, Yaşarların silahlı saldırısına uğrar ve ortalık bir anda karışır.

ARIZA 7.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANIR YAYINLANMAZ SAYFAMIZDA OLACAKTIR

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Memur Maaşları Gözden Geçirilsin Önerisi

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, memur maaşlarının gözden geçirilmesi gerektiğini bildirdi. Türkiye Kamu-Sen Araştırma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir