13 Temmuz 2020 Pazartesi

Arefe Günü Hava Nasıl Olacak? Bu Bayramda Hava Nasıl Olacak? 2020 Yılı Kurban Bayramı (Güneşli,Yağmurlu,Bulutlu) Hava Durumu

30 Temmuz 2020 tarihine denk gelen Kurban Bayramı Arefesi, 31 Temmuz-1 Ağustos-2 Ağustos-3 Ağustos 2020 tarihlerine denk gelen Kurban Bayramı öncesinde hava durumunun nasıl olacağı merak ediliyor.

Kurban Bayramı’nda tatil planları yapan ya da sevdiklerine ziyaret etme planları yapan vatandaşlar için hava durumu büyük önem arz etmektedir. Kurban Bayramı’na ait hava durumu bayrama bir kaç gün kala belli olmaktadır.  

2020 Yılı Kurban Bayramı’na ait en güncel hava durumu tahminlerini haberimizden öğrenebilirsiniz. Yayınladığımız tüm veriler Tarım ve Orman Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün resmi sitesinden edindiğimiz veriler ile güncellenecektir.

Henüz Kurban Bayramı hava durumuna ilişkin bilgiler açıklanmamasına rağmen bir tahmin yapacak olursak Temmuz ve Ağustos ayları yılın en sıcak iki ayıdır. Dolayısıyla Kurban Bayramı’nda yağış ve soğuk hava olma ihtimali çok düşüktür. 
YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 MSÜ Ön Başvuru Sonuçları Açıklandı!

* MSÜ ÖN BAŞVURU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ… 2020 ASKERİ ÖĞRENCİ TEMİN SÜRECİ1. MSB Milli Savunma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir