AÖF kayıt yenileme tarihi değişti: AÖF yönetiminden uzatma kararı - Vatan Kocaeli Gazetesi
26 Ekim 2020 Pazartesi

AÖF kayıt yenileme tarihi değişti: AÖF yönetiminden uzatma kararı


Açıköğretim Fakültesi’ne bağlı 2 veya 4 yıllık bölümlerde okuyanların yanı sıra iktisat ve işletme fakültelerinin 2020-2021 Yılı Eğitim Öğretim Yılı’na devam etmek isteyenleri ilgilendiren açıklama Anadolu Üniversitesi tarafından yayınlandı. AÖF kayıt yenileme son tarihi 1 gün kala uzatıldı.

AÖF KAYIT YENİLEME SON TARİH

Normal şartlarda 16 Ekim 2020 Cuma günü bitmesi beklenen AÖF 2020-2021 kayıt yenileme son tarih, bu akşam alınan karar ile uzatıldı.

Yeni tarih 23 Ekim 2020 Cuma günü olarak açıklandı.

AÖF yönetiminden gelen duyuru şöyle;

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2020-2021 Öğretim Yılı Güz Dönemi kayıt yenileme işlemleri ile Açıköğretim; İktisat ve İşletme Fakültelerine; ANADOLUYÖS, İkinci Üniversite, YKS Yeni Kayıt, YKS Ek Yerleştirme, DGS ve Sağlık Lisans Tamamlama kapsamında kayıt yaptıracak adaylar için çevrimiçi (online) başvuru ve kayıt işlemleri 23 Ekim 2020 Cuma gününe kadar uzatılmıştır.

Çevrimiçi (online) başvuru ve kayıt işlemleri http://aoskayit.anadolu.edu.tr adresinden e-devlet şifresi ile yapılacaktır.”

 

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çamlıdere Belediye Başkanı Doğruları Konuşmuyor

AK Parti Çamlıdere İlçe Kongresinde konuşan belediye başkanı Hazım Caner Can, Çamlıdere’deki öğretmen atamalarına ilişkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir