Ankaralılara pazar akşamı sürprizi: Yağmur ve fırtına birlikte geldi - Vatan Kocaeli Gazetesi
26 Ekim 2020 Pazartesi

Ankaralılara pazar akşamı sürprizi: Yağmur ve fırtına birlikte geldi


Daha önce Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından önümüzdeki 3 gün için yağmur uyarısı alan Ankara’da beklenen yağmur akşam saatlerinde geldi. saat 17.30 sularında şehrin bir çok bölgesinde fırtına ve yağmur birlikte geldi. Aniden kararan hava birden fırtınaya, ardından yoğun yağmura çevirdi. Kentte şu an gök gürültülü sağanak yağmur devam ediyor.

RÜZGAR ETKİLİ OLDU

18 Ekim 2020 Pazar sabahına çok bulutlu uyanan Ankara, ikindi vaktine kadar havada pek sorun görmüyordu. Gün içinde güneşli bir gün yaşayan Ankara, akşam saatlerinden itibaren fırtına şeklinde esen bir rüzgar ve ardından gelen yoğun yağışa hazırlıksız yakalandı.

3 GÜN YAĞMURLU

Meteoroloji’den alınan bilgilere göre Ankara’da Pazar, Pazartesi ve Salı günleri yağmurlu geçecek. Havaları da hissedilir derecede soğutacak bu yağmurun ardından Çarşamba günü hava yeniden açacak ve ısınacak.

Ankara Hava Durumu;

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çamlıdere Belediye Başkanı Doğruları Konuşmuyor

AK Parti Çamlıdere İlçe Kongresinde konuşan belediye başkanı Hazım Caner Can, Çamlıdere’deki öğretmen atamalarına ilişkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir