14 Temmuz 2020 Salı

Anamız Var 2 filminin oyuncuları kimler? Anamız Var 2 filminin konusu nedir?


Yönetmenliğini koltuğunda Hasan Doğan’ın oturduğu Anamız Var 2 filmi televizyon ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Füsun Demirel, Alper Saldıran, Tuğçe Kurşunoğlu gibi isimlerin rol aldığı Anamız Var 2 filmi ile ilgili bazı ayrıntılar merak ediliyor. Seyirciler ise “Anamız Var 2 filminin oyuncuları kimler? Anamız Var 2 filminin konusu nedir?” gibi sorulara yanıt arıyor. Merak edilen detaylar haber metninde…

ANAMIZ VAR 2 FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

2019 yapımı Anamız Var 2 filminde, engellere rağmen evlenmeye kararlı olan çift ile onların fedakar anneleri anlatılıyor.

Sibel’in annesi Semra Hanım’ın vefatı üzerinden 6 ay geçmiştir. Artık Sibel ile Oğuz’un evlenmesine bir mani yoktur. Ülfet bu duruma çok sevinir. Fakat Firdevs hiç sevinmez ve buna bir şekilde engel olmalıdır.Firdevs, Sibel’in babası emlakçı Kamil’in evlenme isteğini duyar ve planını ince ince işleyerek Sibel ve Oğuz’dan önce Kamil ile evlenir.

Kamil’in evliliği mahallede ve civar ilçelerde şok etkisi yaratır. Sibel babasının yaptıklarına anlama veremez. Kamil yalnız ölmek istemem bahanesine sığınır. Sibel’in şoku kolay kolay geçmez. Karşı çıkar, evden ayrılır ama fayda etmez. Dünaydaki tek varlığı babası olduğundan durumu kabul eder.

ANAMIZ VAR 2 FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Mahallenin bekarlarını bir bir evlendiren Ülfet, artık oğlu Oğuz’u Sibel ile evlendirmelidir. Ancak önlerindeki tek engel Firdevs’tir. Anamız Var 2 filmi oyuncuları:Füsun Demirel, Alper Saldıran, Tuğçe Kurşunoğlu, Suzan Aksoy, Sinan Bengier, Birgül Ulusoy, Deniz Özerman.

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İşte Ozan Güven için 15 yıl hapis cezası istenen iddianamenin detayları

Kız arkadaşı Deniz Bulutsuz’u darp ettiği öne sürülen Ozan Güven hakkında, hakaret, cebir, hile ve tehdit ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir