Allianz Sigorta Personel Alımı Yapmaya Devam Ediyor! - KPSS Personel - Vatan Kocaeli Gazetesi
25 Ekim 2020 Pazar

Allianz Sigorta Personel Alımı Yapmaya Devam Ediyor! – KPSS Personel


Allianz Sigorta güncel yayımladığı iş ilanları ile personel alımlarına devam ediyor. Ülkemizin köklü şirketleri arasında yer alan Allianz Sigorta 1890 yılından beri hizmet vermeye devam ediyor. Giderek gelişen ve büyüyen Allianz Sigorta personel alımı yapmaya devam ediyor. 

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak? 

Allianz Sigorta tarafından yayımlanan kadrolara bakıldığında Hayat & Emeklilik Aktüerya Yöneticisi, Anlaşmalı Kurumlar Muhasebe Uzman, Acente Satış Uzmanı, En Hızlısından Kariyer, Eczane Tazminat Uzmanı, Hayat Sigortaları &Bes Ürün ve Aktüerya, Hayat Sigortaları &Bes Ürün ve Aktü, Tahsilat Operasyon Uzmanı, Mutabakat Uzmanı, Dijital Dönüşüm Uzmanı, İş Analitiği Uzmanı, Risk Mühendisliği Yöneticisi, Otodışı Sigortaları Üyesi/Pazarlama pozisyonları için personel alımı yapılacak.

Başvuru yapmak ve ilan hakkında detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rıza Akpolat koronavirüse yakalandı

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat koronavirüse yakalandığını açıkladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan CHP’li Rıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir