Alev Alev Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu - Vatan Kocaeli Gazetesi
30 Ekim 2020 Cuma

Alev Alev Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu


Alev Alev dizisi tüm oyuncuları, güncel oyuncu kadrosu hakkında güzel bir liste hazırladık. Yeni gelen oyuncular, giden oyuncular.

Ay Yapım tarafından hazırlanan Alev Alev dizisinde birçok yeni oyuncu dahil oldu. Giderek büyüyen ekibe aşağıdaki listeden göz atabilirsiniz.

Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz gibi isimleri bir araya getiren Alev Alev dizisinin tüm oyuncuları birbirinden değerli ve insanda heyecan uyandırıyor.

Alev Alev dizisi ne zaman? Sorusuna derhal bir cevap verelim. Görünen o ki dizi 22 Ekim 2020 Perşembe günü ekranlarda olacak.

Alev Alev dizisi hangi kanalda? Dizi, Show Tv ekranlarında izleyici karşısında olacak. Efsane kadrosu ile gümbür gümbür gelmekte.

Genel Bilgiler
Tür: Dram
Ülke: Türkiye
Kanal: Show TV
İlk Bölüm Tarihi: 22 Ekim 2020

Alev Alev Oyuncu Kadrosu


Alev Alev Konusu

Çocuğunun velayetini almaya çalışan bir anne. Cemre hayatı boyunca zorluk yaşamış bir kadındır. Eşinden şiddet gören ve zor zamanlar yaşayan biridir.

Ne olursa olsun çocuğu Güneş’in velayetini kazanmak istiyor. Onu görmek ve tekrar onunla birlikte olmak istiyor.

Geçmişte kendisi hakkında da birçok haber yapılmış ve eşi yüzünden kendisi psikolojik rahatsızlıkları olan ve kötücül bir kadın olarak tanıtılmıştır.

Alev Alev’de 3 farklı kadının çeşitli sebepler ile bir araya gelen her biri birbirinden farklı yaşam standartlarına sahip hayatları gözler önüne seriliyor.

Kendi ayaklarının üstünde durmayı öğütleyen, hayatın gerçeklerini sunan Alev Alev, hergün gazetelerde gördüğümüz haberleri önümüze çıkaracaktır.


Fragman

Bu arada dizinin yapımcısı, yönetmeni ve senaristi hakkında özet bilgi edinmek isterseniz tıklayabilirsiniz: Alev Alev Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Alev Alev oyuncuları hakkında yorumlarınızı hepimizle paylaşabilirsiniz!

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Arka Sokaklar avukat Başak kimdir? Perihan Ünlücan nereli, kaç yaşında?

Yıllardır Kanal D’de seyircisi ile buluşan Arka Sokaklar 563. ile ekrana geldi. Yeni bölümde flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.