Alaattin Çakıcı'ya savcılıktan şok! Soruşturma açıldı - Vatan Kocaeli Gazetesi
25 Kasım 2020 Çarşamba

Alaattin Çakıcı’ya savcılıktan şok! Soruşturma açıldıAlaattin Çakıcı’nın o tehdit sözlerine savcılık sessiz kalmadı. AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu tehdit eden Çakıcı hakkında soruşturma başlatıldığını duyurdu.

AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Alaattin Çakıcı’nın tehdit mektubuna ilşkin savcılık soruşturma başlattı. Biz her türlü küfür ve hakarete karşıyız bizim duruşumuz bellidir. Geçmişte aynı kişi Cumhurbaşkanımıza ve ailesine de hakaretler etmişti. Sayın Kılıçdaroğlu bir tek kelime tepki koydu mu?” dedi.

Çakıcı tehdit suçundan veya taksirli suç olmaksızın herhangi bir suçtan hüküm giyer ve cezası onanırsa, infazı yanmış olacak ve geçmişte işlemiş olduğu suçların kalanını cezaevinde geçirmek zorunda kalacak.

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bankadan müşterilerine yazılı uyarı! 24 Aralık’tan itibaren değiştirilecek!

QNB Finansbank müşterilerini yazılı olarak bilgilendirme mesajı ile uyardı. Yaptığı açıklamasında 24 Aralık tarihinden itibaren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.