Ahmet Nur Çebi'den transfer müjdesi! - Vatan Kocaeli Gazetesi
28 Ekim 2020 Çarşamba

Ahmet Nur Çebi’den transfer müjdesi!


Beşiktaş’ Başkanı Ahmet Nur Çebi ve siyah-beyazlı kulübün yaz transfer döneminde kadrosuna kattığı futbolcular basın toplantısı düzenliyor. Çebi’nin açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

Ahmet Nur Çebi “Beşiktaş için algı yaptılar ve transfer yapamadığımızı söylediler. Bu yüzden tüm transferlerimizle karşınızdayız. Transfer yapamadığımız iddialarının doğru olmadığını bu şekilde gösterme ihtiyacı duyduk. Şampiyonluğu kovalayacağız, bu yarışta biz de varız”

“Transferler ekip olarak yapılır. Ben, Erdal bey, Emre Kocadağ, Cenk Sümer ve Sergen Yalçın bu süreci birlikte yürüttük.”

“Pandemi dönemi ve limitlere rağmen yapmış olduğumuz transferlerle huzurlarındayız. Kendilerinden beklentilerimizi karşılayacaklarından şüphemiz yok. Şampiyonluğu kovalayacağız, başarılı bir sezon geçireceğiz.”

“Gidenlerden daha iyi oyuncular aldık. Ayrıca 8 Milyon Euro tasarrufta bulunduk. Çoğu transferimizi tarifeli uçakla yaparak, Beşiktaş’ın her kuruşuna sahip çıktık”

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vancouver Whitecaps – Seattle Sounders maçı canlı izle 28 Ekim 2020

Jestyayın ile Vancouver Whitecaps – Seattle Sounders maçı canlı izle 28 Ekim 2020 maçını canlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir